Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az apa meg fia veszekszenek...

Ha az apa meg fia veszekszenek ki a jobb pasi, mitévő legyen az anya?

Figyelt kérdés
Még nem veszekszenek igazából. Csak az apa mindig felvágott rá hogy mielőtt 28 évesen megismerte a feleségét, addig 34 nővel volt dolga. A fia most 24 éves és megvolt a 32. nője és hangoztatja hogy még azelőtt megdönti ezt a rekordot (szavaival élve ő lesz a bajnok) mielőtt 28 lesz, mindenesetre időarányosan jobban áll. Az apa már mondta négyszemközt a feleségének hogy majd ő is keményen (!) megmondja a magáét ezzel kapcsolatban ha tovább idegesítik ráadásul neki nehezebb volt annakidején pl ő nem vihette fel a nőit a gyerekszobájába, ráadásul ő egytől egyig jó nőkkel volt míg a fia egynémely kalandjáért mínusz pont járna szerinte. Szóval hogy lehet megelőzni a várható vircsaftot?

2022. szept. 4. 14:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Gyerekes, idióta mind a kettő, legjobb az ilyenből kimaradni. Majd rájönnek, hogy rajtuk kívül ez senkit nem érdekel, sőt, gáz a viselkedésük, és abbahagyják.
2022. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

Az, hogy valaki sok nővel volt, még nem jelenti azt, hogy az illető jó pasi! 🤦‍♀️

Amúgy nagyon remélem, hogy kamu a kérdés. Mert ha valóban így élnek családok, hogy ez téma és rivalizálási alap, az nagyon gáz

2022. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nem is két haver rivalizál, meg nem két tesó, hanem apa és fia. Mifelénk az apák inkább a nők tiszteletére nevelik a fiaikat, nem versenyeznek, hogy hány éves koráig ki mennyit fektetett meg, és azok hogyan néztek ki.
2022. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kamukérdés, mert borzalmas a megfogalmazás, vagy lehet én nem tudom teljesen értelmezni, hogy ki kicsoda a dologban
2022. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem ilyen idióta férfjem lesz :)
2022. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem választottam volna olyan férjet, akinek én vagyok a 35. trófea, mert nem tudom elképzelni, hogy ilyen szoknyapecér a házasságtól megtért volna. De ha már így esett a fiamat arra neveltek volna, hogy ne legyen olyan mint az apja. Szóval nálunk ez nem lenne téma, mind a kettőt lehordanám.
2022. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6 az a lényeg (erény)hogy az apa jópasi volt "lubickolt a nőkben", de mikor megtalálta az igazit utána már csak egy nő létezett számára.
2022. szept. 4. 14:31
 8/29 anonim ***** válasza:
31%
6, nekem is rengeteg alkalmi kapcsolatom volt. 20 fölött vagyok már 2 év alatt. Ettől függetlenül komoly kapcsolatot keresek, és amint megtalálom az igazit, soha nem néznék másra utána
2022. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudom elhinni, hogy aki úgy váltogatja a nőket/pasikat mint más az alsóneműt, az kitart majd egy mellett ha megházasodik.
2022. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Szánalmas, nem az tesz valakit jobb férfivé hogy mennyi nőt fektet meg. Ha az elvárás 0 akkor ez több száz is lehetne.

Sorolhatnám mik az érték rendjei egy igazi férfinek de felesleges ehhez a kérdéshez bármi mást szólni.

2022. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!