Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért támogatja mindenben...

Miért támogatja mindenben annyira a családom a nővéremet?

Figyelt kérdés
A nővérem 24 én 22 vagyok. A nővérem nemrég végezte el az egyetemet, és most szinkrontolmácsként dolgozik, amitől a szüleim oda meg vissza vannak. Anyuék van hogy havi 2-3szor is meglátogatják a lakásában. Mikor hazaérnek arról mesélnek, hogy a nővérem párja milyen egy kedves, rendes, normális fickó és hogy milyen ISTENIEN főz, szakács a pali. A múltkor már olyat is mondtak, hogy alig várják, hogy unokázhassanak. Nekem meg mindig mondják, hogy vegyek példát a nővéremről, fejezzem be a sulit, aztán költözzek el, de ez nem ilyen egyszerű. Amikor a nővérem mondjuk a múltkor kölcsönkérte aputól a kocsit, mert az övé szervizben volt, apu simán odaadta, de nekem kb soha nem ad kölcsön apróbb dolgokat sem, mert “mindig tönkreteszem”, pedig nincs is mindig így. Szóval a nővérem mindenben támogatva van, szemben velem…

2022. okt. 2. 22:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Egyszerüen a nővéred a kedvenc,a helyedben gyorsan költöznék,és megszakitanám velük minden kapcsolatot
2022. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg a szüleid és mond el,hogy ez bánt. Komolyan. Hajrá! Aztán írd meg mit mondtak és folytatjuk.
2022. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Innen úgy tűnik, hogy a nővéred a józan és megfontolt gondolkodású, a saját lábára állt, komoly párkapcsolata van. Te pedig talán a felületesebb, szétszórtabb aki abba hagyja a sulit, és valamiért a kocsit sem merik rábízni. Talán mert múltkor is meghúztad, és nem tankoltad meg miután használtad. Ráadásul meg is padkáztad, de persze erről egy szót sem tudsz, igaz? És miért hangzik úgy- innen olvasva- hogy irigy és féltékeny vagy a nővéredre?

Örülj a sikereinek, és próbálj meg picit akár változni is. És fejezd be a sulit, vigyázz más értékeire, és legyen egy faszid hogy anyud tudjon unokázni!!!

2022. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
ugy nez ki tett érte, nem alaptalan szülök részéröl.
2022. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Ez az, tudtam hogy irigy és gyerekes vagy! Lepontozol, csak mert felhívtam rá a figyelmed? Tudd, hogy én sem adnék neked kocsit... de nem is járnék veled, ezt most buktad!
2022. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

"Örülj a sikereinek, és próbálj meg picit akár változni is. És fejezd be a sulit, vigyázz más értékeire, és legyen egy faszid hogy anyud tudjon unokázni!!!"


Remélem, az utolsó félmondatot viccnek szántad.


A kérdezőt pedig sajnálom, aztán érdekes ha egy ilyen szülőnek azt mondod, hogy elég 1 gyerek, mert ha 2 van, akkor az egyikkel kivételeznek, akkor a halálba sértődik.

2022. okt. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
#6- mi az, te sem kaptál autót kölcsönbe? Nőj fel a kérdezővel együtt, keress munkát, legyen életed, és ne padkázd meg a mások kocsiját! Sosem viccelek...
2022. okt. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"pedig nincs is mindig így."


A néha épp elég.

2022. okt. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Én már idősebb vagyok de én is áldozatul estem amit írtál kérdező. Volt /van/ egy szép fiatalon rendkívül csinos /90-60-90/ szép arcú és tehetséges nővérem. Én atlagosabb voltam. Szüleim ezért a noveremet jobban szerették. Én ezt a gyerekeimmel nem tudnám megcsinalni! Jobb esetben egy szülő nem azért szereti a gyereket mert az leg...hanem mert a gyereke! Akkor is ha kevésbé szép és tehetséges. Én a magam részéről sosem bocsátom meg az anyámnak. Koltozz el Kérdező! Megerdemelnek, hogy elveszitsenek. Istenitsek csak a "bezzeg" leanykajukat.
2022. okt. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
A nővéred biztos a húsos-Csontos sógornője, ő is tolmács volt 😂
2022. okt. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!