Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az miért jó a családomnak,...

Az miért jó a családomnak, hogy szombat reggel 6-kor felkelek hangoskodásra?

Figyelt kérdés
Valamilyen gép hangoskodik szombat reggel

2022. okt. 8. 10:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Most akkor gép v a csaladod hangos?
2022. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
A gép
2022. okt. 8. 10:57
 3/44 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor szombaton 😡, és felkelek rá
2022. okt. 8. 10:58
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy velük beszélőviszonyban, h rákerdezz? 😎
2022. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
77%
Tudod aki egész héten dolgozik, ezért minden délután fáradtan esik haza, nem biztos hogy neki áll takarítani. Ezért aztán szombat reggel neki áll hogy az egész heti elmaradást bepótolja. Hogy neked legyen tiszta ruhád, ennivalód, tisztaság a lakásban.
2022. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg ajánld fel hogy segítesz később, csak ne akkor csinálja. Kommunikáció a dolog lényege. Utolsó voltam.
2022. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Mert délelött érnek rá megcsinálni pár dolgot vagy egész nap tart, amihez többek közt gép is kell.
2022. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%

Nem ertem milyen geprol beszelsz. Apad szombat reggel 6-kor nyirja a fuvet vagy flexel? Hat szomszedkent nekem is lenne hozza egy-ket szavam.

De nalunk sem szokas takaritani reggel 6-kor hetvegen. Vegre egy nap, amikor aludhatok egy hosszu het utan, keljen fel, akinek 7 anyja van takaritani es fozni ilyenkor :D

Raer az 11-kor is szerintem. Vagy csak en nem vagyok meg igazi haziasszony, pedig gyerekem is van mar, mert nem tudom aterezni ezt a korai kelest hetvegen.

2022. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
78%
Mivel az is szeretne, legkésőbb szombat délután vagy vasárnap pihenni, akinek a házimunkát kell csinálni az nem szombat délben fog kikeveredni az ágyból.
2022. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
42%
Mert leszrják, hogy te alszol. Nyilván fáj a fszuk, hogy te aludhatsz, ők meg nem, szóval dögöljön keg a szomszéd tehene is, téged is felvernek.
2022. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!