Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul hogy...

Jogosan esik rosszul hogy anyum megy túlórázni, és közben meg nem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten ő délutános én pedig nappal suliba vagyok, így amikor én hazajövök kora délután ő akkor indul a munkába. Alig találkozunk. Már vártam a hétvégét, hogy végre tudjunk kicsit beszélgetni, nézzük a kedvenc sorozatunkat, pihenjünk, stb. Erre mondta hogy szombaton is megy dolgozni. Nekem ez tök rosszul esik, mert akkor most még hétvégén se tudunk együtt lenni. Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek? Jogosan lett rossz kedvem? Meg se indokolja miért nem tud jövőhéten túlórázni miért kell most? Nem hívták be, ő vállalta be. Pedig kértem hogy most szombaton ne. Lehet gyerekes vagyok, de én szerettem volna vele lenni, nekem ezek fontos dolgok...

2021. nov. 11. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
88%
Én is utálom, ha a szüleim dolgozni járnak, hogy el tudjanak tartani :)
2021. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Látom átjött a lényeg...
2021. nov. 11. 23:57
 3/66 anonim ***** válasza:
89%

Ez komoly, hogy 16 éves elmúltál, és azon hisztizel, hogy anyád dolgozni megy?

Amúgy ha szombat este tanulsz magányosan, akkor vasárnap nem kell.

2021. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
87%
Nem jogos, és igen, gyerekes vagy. 16+ évesen már csak van valami fogalmad a dolgokról, az embernek igenis dolgoznia kell, és néha bevállalnia 1-1 túlórát. Muterod attól még szeret, és rohadtul nem szép tőled hogy így beszélsz róla.
2021. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
80%
lehet nem bírja a rinyádat úgyhogy inkább elmenekül
2021. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
86%
Nem jogosan, és gyerekesen gondolkozol.
2021. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
83%
Ostobaság ez a részedről. Anyud keményen dolgozik, Te meg azon rinyálsz hogy nem néz veled tévét. Siralmas vagy.
2021. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
88%

"Látom átjött a lényeg..."


Miért, neked átjött?

2021. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg rossz, hogy nem tölthetsz el vele annyi időt, mint szeretnél, viszont valószínűleg ő se azért megy túlórázni, merthogy annyira ahhoz van kedve, hanem mert egyszerűen szükséges. Valószínűleg ő is inkább mással töltené a szombatját, de ez van.
2021. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 Akitakarsz ***** válasza:
83%

Ajjaj

Nem ért meg téged

Mondjuk én sem értelek meg és szerintem senki 🤣

Elhiszem hogy szar egyedül lenni de felfogod te hogy mekkora különbség van a te és az anyukád "gondja" között?


Ez kb olyan mintha azon hisztiznék hogy a Béla nem jön velem focizni. Lehet hogy Bélának nincs lába de azért akkor is értsen már meg engem, mert én focizni akarok

2021. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!