Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek az ellen ha apám...

Mit tehetek az ellen ha apám lelkileg terrorizál engem?

Figyelt kérdés

Mozgássérült nő vagyok, segéd eszközzel járok.Apám 35 éve terrorizál engem lelkileg, szemét dolgokat mondd nekem pl azt hogy "szórakozásból esek el az utcán" szerinte. Mindig is ilyeneket mondott nekem, szerintem nem szeret engem de szerinte meg nagyon szeret. Aki szeret az nem mond ilyet :(

Már elköltöztem tőle, de ha átmegyek látogatóba, akkor is állandóan ilyeneket mond nekem, én meg sírva fakadok hogy a saját apám ilyen szemét velem.



2022. okt. 10. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ne menj át.
2022. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Hat szerintem apad menjen a f**zba. Te meg ne latogasd.
2022. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tarts hosszabb szünetet. Nekem bejött, amikor apám elkezdett öregedni, sok-sok év után javult a kapcsolatunk.

Ha nem találkoztok, nem tud tovább mérgezni, és talán begyógyulnak a sebek.

2022. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bánt akkor ne menj hozzá,ne is törődj vele,attól hogy mozgássérült vagy ugyan olyan értékes ember vagy mint bárki más apád meg egy igazi barom és elmerogyant
2022. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Mért mész át látogatóba? Komolyan nem értem az ilyet! Házhoz mész a pofonért, és csodálkozol?
2022. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 qkker1 ***** válasza:
95%
Ne menj át.
2022. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5/6 azért megyek át, mert anyám is ott van, aki szeret és nem bánt a másik meg az, hogy attól még szeretem és akkor is az apám...
2022. okt. 10. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Tudtam, hogy most ez jön, hogy "Akkor is az apám." Nem, az apa fogalma nem annyiból áll, hogy összefeküdt anyáddal, és éppen az ételedet biztosította, hanem azt jelenti, hogy szeret. És nem kell szeretni azt, aki bánt téged. Ha anyáddal találkozni akarsz, hát jöjjön ő. Mondjuk, ő is megéri a pénzét, ha nem állítja le a nemződet. Istenem, mennyi diszfunkcionális család! Csak magadon tudsz segíteni, de eszed ágában sincs! Hát akkor szenvedj tovább. Miféle csodát vársz, ha te nem változtatsz, ő meg nem fog?
2022. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Anyukád nem szokta le teremteni hogy ne beszéljen így veled?
2022. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyud miért nem emgy inkabb hozzád?
2022. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!