Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnál anyukádra ha 15...

Haragudnál anyukádra ha 15 évig egy olyan férfival lett volna aki ver titeket és lelkileg is terrorizál, teljesen tönkre teszi az önbizalmatokat, eltilt a családodtól, stb?

Figyelt kérdés
Meg tudnád anyukádnak bocsátani ezt?

2021. júl. 28. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sosem bocsájtanám meg. De apámnak sem, hogy a szarban hagyott.

Egy szülőnek félteni,óvni, nevelni és szeretni kell a gyermekét.

Olyan pedig nincs, hogy nincs kiút, csak a teszetosza ember.

2021. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Apám meghalt. Össze jött utána ezzel a férfivel. Apám családjától is el voltam tiltva a férfi által. Mikor 18 voltam akkor kerestem fel őket. Ami elmaradt az elmúlt években már senki és semmi nem fogja pótolni.. miután kitárgyaltam 18 évesen mit művelt velünk az ember (természetesen elköltöztem otthonról) ezek után mert anyám is kilépni ebből a ****ból.

Azt mondja megölt volna minket ha ez kitudódik hamarabb (amit el is hiszek meg nem is) azért nem mert kilépni belőle.

Én nem tenném ki a gyermekeimet ilyeneknek. Már nagyon bánja de elb**ta a 15 évemet csak mert ilyen ember mellett kellett felnőnöm..

Ez a múltamra, jelenemre és a jövőmre is hatással van amik berögződtek nekem az évek során.

Az anyám, szeretem. De én az ellenségemnek sem kívánnék ilyen életet.

A kérdés, hogy meg lehet-e az ilyet bocsátani.

Ő is az áldozata volt ennek a helyzetnek nyilván, nem csak velem bánt így az ember. De ő áldozat típus alapból is

2021. júl. 28. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nem tudsz menekülni.

Nagyon sajnálom a gyermekkorod.

De had kérdezzem meg.

Édesanyád gondolom nem 24/24 a lakásba zárva volt? Szomszéd vagy bárki akár a boltban ki tudta volna hívni a rendőrt éa azzal együtt el tudta volna vinni a holmitokat.

Te gondolom jártál iskolába?

Te is elmondhattad volna egy tanárnak, aki értesítette volna a gyámhatóságot..

Nem akarlak bántani, nem akarom felhánytorgatni, de megannyi lehetősége lehetett volna édesanyádnak lépni.

Szememben nem szülő az aki nem védi meg a gyermekét.

2021. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég rossz érzés lenne.
2021. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsájtanám meg. Illetve én megértem, szóval nem kéne megbocsájtsak neki, de sose akarnék vele egy szót se beszélni. Aki ennek kiteszi a gyereketi, az egy rossz ember, káros. A méregtől pedig távol kell lenni.
2021. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsátottam meg. Pláne, hogy anyám a mai napig elbagatellizálja a mostohaapám folyamatos bántalmazásait.

46 éves vagyok...nem tini.

Anyám a mai napig úgy adja elő, hogy az nem is úgy volt, meg szegény mostohaapámnak nehéz volt a gyerekkora. Hogy a saját gyerekei egy életre tönkrementek, kit zavar. Fő, hogy szép a térkő, meg sose kellett szakembert hívni a lakás dolgaihoz.

2021. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem tudnám megbocsájtani. Az egy dolog, hogy egy nő hagyja magát terrorizálni egy pasi által, az ő baja, az ő élete, az ő döntése. De ha már mástokat is belekényszerít ebbe a helyzetbe, akiknek nincs választásuk, akik nem tudják magukat megvédeni, vagy elmenekülni, tehát a gyerekeit, akkor nincs mentség. Semmi nincs, ami indokolná, hogy ennek tegye ki a gyerekeit és egy agresszív állatot válasszon a saját gyerekei helyett.
2022. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mamura válasza:
100%
Engem is bántalmaztak egy évig. Se kutyám se macskám nem volt. Maga volt a pokol. Most már ÉDESANYA vagyok! Számomra elképzelhetetlen lenne, hogy hagynám a gyerekemet egy ilyen szituációban felnőni. Előbb ragadnék kést és védeném meg a gyerekem! Én NEM! Soha nem bocsájtanám meg ezt az anyámnak. A haragod enyhület az édesanyád iránt de a szíved mélyen Te sem fogod neki ezt soha megbocsájtani.
2022. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!