Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a szüleimmel a másságot?

Figyelt kérdés
Az egész családom (édesanyám, a boomer nagyszülők, valamint a rokonság) iszonyatosan homofób/transzfób. Amikor a Prideot közvetítette a híradó azonnal felháborodtak, szerintük az ilyen emberek pszichés betegek. Múltkor egy összejövetelkor pedig egy ismerős leszbikus párt becsméreltek. Cisznemű férfiként a transz lányok iránt érdeklődöm, és ilyen jellegű kapcsolatot is keresek. Ezt a családom jelenleg nem tudja, de ha összejövök egy ilyen lánnyal, titkolni nem szeretném senki előtt. Hogyan lehetne elérni, hogy elfogadóbbak legyenek ilyen téren?

2022. nov. 1. 19:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
12%
Magyaran inkabb felidegesited a szuleidet, akik felneveltek? Szerintem nem erdemelnek meg ilyen szegyent. Nem tudhatod, hogyan reagalnak. Attol meg jo emberek, hogy gyulolik a homoszexualisokat. Nem ezen mulik ugyanis, hogy ki jo ember. En az allatokat nem szeretem, de ez nem minosit engem sehogyan sem.
2022. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi a kérdésért, de tényleg érdekel: ha cisznemű férfiként a transz lányok érdekelnek, akkor ez miben más, mintha azt mondanád, hogy aktív homoszexuális srác vagy? Mármint a transz lány külsőségein kívül.
2022. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
8%
Velem csak levél formájában lehetne közölni, mert kivágnálak mint a macskát szarni !
2022. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%

"Cisznemű férfiként a transz lányok iránt érdeklődöm"

Ez mit jelent?

2022. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejössz eggyel, akkor el fogják fogadni, ha van bennük szándék. Biztos van olyan helyzet, hogy egy szobában, egy térben vagytok, és lehet kötetlenül beszélgetni. Fel lehet hozni hasonló témákat. Szerintem ezek egyáltalán nem elfogadhatatlan dolgok, csak nem látnak bele egyáltalán az emberek, ezért nem alakul ki önálló véleményük. Személy szerint sosem utáltam melegeket, transzneműeket, de sok mindent nem tudtam megérteni. Nyilván most sem vagyok teljesen nyitott, de az utóbbi években sokat olvastam róla (hírek, vélemények, tudományos kutatások), ismerek transz embert, és ez változtatott a nézeteimen.


Te a) exkluzívan ilyen emberekkel szeretnél próbálkozni, b) nem veted el az eshetőséget, vagy c) kipróbálnád, de később akár biológiai nővel is összejönnél?

2022. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: Nincs miért bocsánatot kérned. Homoszexuálisnak nem tudom magam azonosítani, a túlzottan férfias megjelenés taszít, épp ezért nem vallom magam biszexuálisnak sem.


5-ös: A cisz (biológiai), és a transz nők egyaránt vonzanak.

2022. nov. 1. 19:39
 7/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, mit kéne beismerned. A transz nőket gondolom, nőnek látod. Akkor hetero vagy. Elég lesz akkor idegeskedni, ha egy transz lányt akarsz bemutatni otthon, aki el is akarja mondani, hogy eredetileg férfi volt.
2022. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
18%

Sehogy.


Veled sem tudták elfogadtatni sem megértetni, hogy ők ebből nem kérnek!


Szerintem az lenne a legokosabb döntés, ha meghagynád a magánéletedet magadnak !

2022. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%
Haaat figyu szerintem is hagyd ki oket ebbol. Nagyon ugy hangzik hogy nem nyitottak a temara..
2022. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Te, mint férfi bemutatsz otthon egy nőt. Ezzel mi a gond? Ha van esetleg farka a barátnődnek, gondolom akkor sem fogja elővenni.
2022. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!