Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kéne azok után viselkedne...

Hogy kéne azok után viselkednem miután megláttam hogy anyám megtalálta a bucsúlevelem?

Figyelt kérdés

A sztori ott kezdődik, hogy iskolában nagyon sokat bántottak a súlyom miatt. Az egyik nyáron próbáltam lefogyni, sikerült is leadni 20+kilót, viszont a piszkálások nem maradtak abba. Tavaly decemberben ez depresszióig,önbántalmazásig, és öngyilkos gondolatokig vezetett. Nem tudtam tovább tartani a diétám,nem fogytam de nem is szedtem fel +súlyt. Majd egyre csúnyábbnak és dagadtabbnak láttam magam. Mostanában alig eszem, (tudom hogy nem egészséges) de nem vagyok képes úgy enni, hogy látom hogy minden velem egykorú lány milyen vékony. Kezdtem feladni... Írtam egy bucsúlevelet anyának. Végül nem került rá sor, ezért csak be raktam a fiokomba...Anyukám az egyik nap keresett egy képet a telefonjában, de én megláttam egy levelet, (valamiért egyből arra gondoltam) nem engedte hogy megnéztem, szóval már ezt is furcsaltam. Nem hagyott nyugodni a gondolat, szóval megnéztem pár nap múlva a galériáját és ott volt.



Ő viszont úgy viselkedik mintha nem tudná róla... És idegesít, mert számon akarom kérni, hogy mi jogon kutakodik de nem merem mert akkor beszélnem kellene róla...

(kérlek ne írjátok olyat hogy orvosra van szükségem, mert tudok róla. Csak tanácsot szeretnék, hogy hogy kellene így viszonyulnom hozzá...?



2022. nov. 3. 14:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Hiába van lepontozva a 7es! Igaza van! Rengeteg a fos szülő, persze a gyerek a hibás...
2022. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha gondolod írj rám és beszélgessünk erről, úgyis én is fogyni akarok hátha együtt könnyebb ^^
2022. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%

#10! Valamin változtatni kell. Ok tudom a hitelen nehéz... De akkor amin lehet. Amin csak lehet! Ha kövér vagy, fogyj le! Ha csúnya vagy, kezdd el sminkelni magad. Csúnya nő nincs, csak kevés smink. Az Insta tele van olyan bomba nőkkel, akik megmutatják, hogy smink nélkül felismerhetetlenek és az átlagnál csúnyábbak 😀 Most vmiért az ilyen videó a menő (amúgy Hál'Istennek). De amúgy meg mi számít csúnyának?! Kinek mi a szép. Az exem utánam egy olyan nővel jött össze, akit 100-ból 99 férfi le se köpne (mindenki le van döbbenve), ő meg el van ájulva milyen szép. Már azzal hülyéskedünk, hogy hipnotizálva lett... 😂😂😂😂 Ezzel csak azt akarom mondani, hogy minden nő és minden férfi is tetszik valakinek. Nincs olyan, aki mindenki szerint csúnya.

Egy életünk van és ami nem tetszik benne, azon változtatni kell! Ne mástól várjuk már a változást!! Én is akartam már öngyilkos lenni különböző okokból (szerintem rengeteg embernek megfordul a fejében), de végül mindig észhez térítem magam, hogy basszus pl. láb nélküli emberek boldogan élnek (van nem egy ilyen sztori a neten), én meg meg akarom ölni magam, mert diákhitelem van, a nagylábujjam görbe és elhiszem, hogy emiatt senki sem tud szeretni?! Oltári baromság...

Ráadásul nem létezik olyan, akinek tökéletes az élete, kamu!!! Szeretik egy páran ezt mutatni. Egyik barátnőm is ilyen. Ha csak a Facebookját látnám, azt hinném full tökéletes körülötte minden, beleértve őt is. Közben több gondja van, mint az átlag és többet is sír.......

2022. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
40%

nincs csúnya nő csak kevés pia tudom... amíg a kaját is alig tudom fizetni nem fogok 500 sminket az arcomra kenni ami nem 3 ft lesz...


szarnék rá ha csak csúnya lennék, az anyagiak jobban aggasztanak, mire lerendezek egyet jön egy másik vagy infláció vagy akármi... nekem már mindegy lenne, de nem hiányoznék úgyse senkinek, nem adok pluszt társadalomnak sem, mert munkában is szr vagyok akárhova megyek

2022. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%
A 9-esnek és 11-esnek köszi, hogy kiálltak értem. 7-es voltam.
2022. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%
#14! Én ugyan azt érzem, de dolgozom rajta. Ugyan ezt gondolom a munkámról. Pl mikor a munkahelyen megdícsérnek valamiért, azt gondolom (de tényleg így gondolom), hogy ezt egy betanított gorilla is meg tudta volna csinálni... Tehát kb. olyan ügyes vagyok, mint egy gorilla... Egyáltalán nem érzem azt, hogy bárki komolyan gondolná, hogy szüksége van a munkámra és szerintem fél nap alatt tudnának is pótolni. Hidd el, hogy tudom miről beszélsz, ennek ellenére nekem valahogy sikerült meggyőznöm magam arról, hogy ne nyírjam ki magam. Lesz@rom ki mit gondol amúgy meg 😀 Jó bunkó is tudok lenni emiatt, de azt is lesz@rom. Még tán egy páran örülnének is annak, ha kicsinálnám magam. Na nemigem... 😀 Büdös gyökerek...
2022. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#5 Azt hiszem hogy próbált valamennyire segíteni... Egyszer amikor sírtam, csak úgy bejött a szobámba, és addig nem hagyott békén egész nap, míg el nem mondtam hogy mi a baj. Meg ígérte hogy nem mondja el senkinek. Másnap az első óránk tesi volt, szóval felmentem a terembe a cuccomért... Majd az ofő megkérdezte hogy:,, Itt van már anyukád? " Én meg csak néztem hogy mégis miről beszél? Már egyből rohantam is le a tesi terembe, hogy fel hívjam, hogy be ne jöjjön az iskolába. Erre mit csinált?! Be jött, elmondta hogy kik voltak benne, és második órában ki hívta őket az igazgató. (ezzel egyébként semmit nem oldott meg, csak még rosszabbá tette.)Ezek után minden osztálytarsam a fiúk mellé állt, mivel ők voltak a,, menő" gyerekek. (+legjobb hogy egy olyan pali kritizált, akinek 3× akkora hasa van mint nekem)



Anyukám el akart vinni pszichológushoz... viszont per pillanat nem engedik meg a anyagiak.. (mivel nem rég létszám leépítés volt a munkahelyén, és egy olyan kis városban élünk ahol nincs munka. Apukám pedig meghalt télen, bár nem mintha az előtt törődött volna velem, hiszen a többi gyereke fontosabb volt és ráadásul a gyerektartást sem fizette soha.)

2022. nov. 3. 16:28
 18/32 anonim ***** válasza:
81%

Iskola pszihológus ingyen van nyugi!

Hagyd hagy mondja el kik bsztatnak téged, ha folyamatosan belesznek hívva akkor utóbb megunják és nem fognak csesztetni.

Nálunk is volt ilyen , gyűjtögette az igazgatóikat nem érdekelte de otthon kapott érte mikor megtudták mire kapta aztán megvonták tőle azt amit szeretett ennyi

2022. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%
ELúbb utóbb úgy is fel fogja hozni a témát.
2022. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
45%

"És idegesít, mert számon akarom kérni, hogy mi jogon kutakodik ..."


Azon a jogon, amin te. Egy fokkal nem vagy jobb. Neki legalább van rá mentsege, félti a gyereket. Neked?

2022. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!