Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám leszar bármit is kérek...

Anyám leszar bármit is kérek mindent halogat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám leszar bármit is kérek mindent halogat hogy majd késöbb majd holnap stb stb... Mindenért én vagyok a hibás velem ordít azt sose veszi észre hogy ő ordít és csak rám keni hogy én ordítok és ő nem.

Amúgy anyám rohadtúl igénytelen is. Sokszor nem fürdik vagy mos fogat.

Nem tudja megérteni hogy nem jó az a munka amit csinál csak azt hajtogatja hogy de ez jó meg mit tudom én. Hajnal 2-kor kell állandóan hazaér kérem hogy segítsen legalább egy kicsit de nem segít hanem azt mondja hogy lefekszik pihenni és majd utána és ha fel kell úgy szint elkezdi a hallogatást meg ilyeneket. Én már rohadtúl unom ezt kezdek elfáradni nem tudok talpra se állni pedig 20 éves vagyok lassan 21 kezdem azt érezni hogy inkább öngyilkos leszek mert én ezt nem bírom. Van egy párom is és csak ő miatta nem tudnám ezt megtenni. Apám úgy szint leszar néha segít ezt azt de ő viszont nem itthon lakik tesóm úgy szint leszar ő elvan a saját világába. Semmi segítséget nem kapok semmire se nem tudom mit tegyek tényleg kezdek nagyon elfáradni. Orvoshoz vagy bárhova se tudok elmenni vagy eljutni. Lehet hülye kérdés de esetleg van valami olyan szolgálat vagy bármi ahova bejelentést tudok tenni hogy ennyire izé anyám van? Oké értem én hogy 20 éves vagyok vagy is nagykorú de akkor is olyan szívesen bejelenteném anyámat. Nagyon fáj hogy ennyire leszar meg elhanyagol és látom hogy más szülei nem ilyenek. Kezdek elfáradni tényleg. Lehet feladom.


Bocsi az összeszedetlenségért vagy bármi is csak most is nagyon magam alatt vagyok és agyalok ezen az egészen és nagyon csalódott vagyok anyám miatt.

Ha valami nem egyértelmű azt írjátok meg.


Trollok léci most off! Köszönöm!


Köszönöm ha végig olvastad bármilyen segítséget elfogadok.



2023. jan. 2. 03:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Amúgy kihagytam hogy szeptembertől elkezdem megcsinálni az érettségit mert van belőle 2 évem és utána szeretnék minél elöbb eltünni ebből az egészből. Már hogy ha kibírom mert tényleg az öngyilkossági vágy kisért kb 0-24 ha itthon vagyok.
2023. jan. 2. 03:07
 2/22 A kérdező kommentje:
Párommal amúgy nagyon boldog tudok lenni csak ő is messze lakik tőlem és hozzá szeretnék költözni közelebb ha végzek az érettségivel.
2023. jan. 2. 03:11
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Mindketten depressziósaknak tűntök, menjetek el pszichiáterhez.
2023. jan. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Húsz éves vagy. Eddig mit tanultál? Miért nem dolgozol szeptemberig. Unatkozol ez van. Légy önnáló. Anyád fáradt, te meg élet képtelen vagy. Ennyi idősen egyedül voltam dokinál.
2023. jan. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg 2-kor kel, akkor nem csoda , hogy fáradt.
2023. jan. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem nagyon látom át a szituációt.


Te is dolgozol?

Miben fáradsz el? Miben kellene segítség?

Miért nem jutsz el orvoshoz? Nincs pénzed a tömegközlekedésre?


Most 25 vagyok, 20 évesen egyetemre jártam, félig koliban laktam, szinte mindig én főztem magamnak, takarítottam, mostam magam után, hétvégente gyakran rendezvényeken dolgoztam és volt hobbim is, ami elég sok időt elvett a mindennapjaimból (de ez véletlenül sem panaszkodás, nagyon jól éreztem magam akkoriban). Nem tagadom, hogy a szüleim segítettek anyagilag és a mai napig tök jó, hogy tudok velük beszélgetni, de ezeken felül nem igényeltem tőlük mást.


Az írásodból annyi jön le, hogy feleslegesen pörögsz dolgokon, mindenkit szekálsz és a végén meg csodálkozol, ha anyukád elkezd veled kiabálni. Ha nem ez van, akkor bocsánat, de szerintem érdemes lenne érthetőbben leírni.

2023. jan. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Robotol egész nap a szar munkhelyén te meg ilyen vagy. Nem kellett volna a csútira szavazni, ennyi.
2023. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Jó, most írd le érthetően. Miben fáradsz le? Segítesz a háztartásban? Na ne tegyünk már úgy mintha bele kéne szakadni. Azt meg aki hajnali kettőkor kel, hagyd már békén mikor hazaért. Konkrétan mi az amiben segítség kéne, és kiborít hogy nem ugrik anyád amikor kéne? A nem mosdás, önmaga elhanyagolása tipikus depressziós tünet, de ezen felül nem kéne dirigálni anyádnak, abba meg pláne nem kéne belepofázni mi a munkája.
2023. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

20 éves vagy, mi tart vissza tőle, hogy dolgozz? 20 évesen nekem mondjuk alap volt diákmunkázni (bár én egyetemre jártam).


És eszemben nem volt apámat szidni, amikor ő dolgozott napi 8-10 órát.


Neked az a piszok nagy bajod, hogy nincs mivel elfoglald magad. Nem depressziós vagy (az nagyon nem ilyen), egyszerűen unatkozol és minden szrba belekötsz.

2023. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
20 évesen érettségit? Hát gratulálok. 20 évesen nem érettségizni kell, hanem egyetemre járni vagy melózni.
2023. jan. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!