Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám leszar bármit is kérek...

Anyám leszar bármit is kérek mindent halogat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám leszar bármit is kérek mindent halogat hogy majd késöbb majd holnap stb stb... Mindenért én vagyok a hibás velem ordít azt sose veszi észre hogy ő ordít és csak rám keni hogy én ordítok és ő nem.

Amúgy anyám rohadtúl igénytelen is. Sokszor nem fürdik vagy mos fogat.

Nem tudja megérteni hogy nem jó az a munka amit csinál csak azt hajtogatja hogy de ez jó meg mit tudom én. Hajnal 2-kor kell állandóan hazaér kérem hogy segítsen legalább egy kicsit de nem segít hanem azt mondja hogy lefekszik pihenni és majd utána és ha fel kell úgy szint elkezdi a hallogatást meg ilyeneket. Én már rohadtúl unom ezt kezdek elfáradni nem tudok talpra se állni pedig 20 éves vagyok lassan 21 kezdem azt érezni hogy inkább öngyilkos leszek mert én ezt nem bírom. Van egy párom is és csak ő miatta nem tudnám ezt megtenni. Apám úgy szint leszar néha segít ezt azt de ő viszont nem itthon lakik tesóm úgy szint leszar ő elvan a saját világába. Semmi segítséget nem kapok semmire se nem tudom mit tegyek tényleg kezdek nagyon elfáradni. Orvoshoz vagy bárhova se tudok elmenni vagy eljutni. Lehet hülye kérdés de esetleg van valami olyan szolgálat vagy bármi ahova bejelentést tudok tenni hogy ennyire izé anyám van? Oké értem én hogy 20 éves vagyok vagy is nagykorú de akkor is olyan szívesen bejelenteném anyámat. Nagyon fáj hogy ennyire leszar meg elhanyagol és látom hogy más szülei nem ilyenek. Kezdek elfáradni tényleg. Lehet feladom.


Bocsi az összeszedetlenségért vagy bármi is csak most is nagyon magam alatt vagyok és agyalok ezen az egészen és nagyon csalódott vagyok anyám miatt.

Ha valami nem egyértelmű azt írjátok meg.


Trollok léci most off! Köszönöm!


Köszönöm ha végig olvastad bármilyen segítséget elfogadok.



2023. jan. 2. 03:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan miben vársz segítséget anyukádtól?
2023. jan. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Elég volt befejeztem! Itt is csak a hülyeség megy nem ért meg senki semmibe! Nem kell inkább innét se semmi segítség!

Léptem! Feladom!

2023. jan. 2. 08:24
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Ja, hogy nem felelsz, mert hisztikével minden el van intézve. Szegény anyád nyilván okkal depressziós ha ezzel küzd.
2023. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Költözz el és kész! Mégis milyen segítséget vársz? Helyetted ne tanuljak esetleg?
2023. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

20-as!

Én 22 évesen érettségiztem le, mivel előtte szakmát tanultam. És bárkinek közbe jöhet bármi, pl egy baleset, ami miatt csúszik az érettségije, nem kell bunkónak lenni!

Kérdező! Pszichológus vagy egy kis külön töltött idő jót fog tenni. És nem hisztizni! Tegyél valamit azért, hogy jó legyen. Nem feladni kell és hisztizni!

2023. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
79%
Azért imádom az ilyen kretén családos kérdéseket, mert segít jobban értékelni a normális családomat.
2023. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%

Ongyilkos leszel, mer anyad nem kiserget orvoshoz 20 evesen? Te kerdezo, mi bajod van? Aztan itt is kivered a hisztit, mert nem olyan valaszokat kaptal, ami neked tetszik 🤣

Valami gaz van veled, az tuti.

Anyad meg faradt, hagyd mar beken.


Keljel te is hajnali 2-kor, menj dolgozni, majd aztan ha hazaersz se legyen 2 perc nyugtod se, mert a nagykoru gyereked baszogat mindenert, aztan meglatod, hogy milyen is ez.

2023. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk kérdező, ha leírtad volna normálisan mi a bajod.. Mert így annyi derült ki, hogy kötözködsz anyáddal, és az életed tragédiája hogy nem ugrik mikor füttyentesz, mert a hajnali kettes kelés után munka után pihenne, nem neked ugrál. Senki nem gondolatolvasó, nem tudja hogy mitől vagy idegbeteg ha nem vagy hajlandó normálisan megfogalmazva leírni. Mert az szimplán hiszti amiről írtál.
2023. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Költözz, éld az életed.
2023. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f.szt csináltál eddig, hogy 21 évesen még 2 éved van hátra érettségihez? 23 évesen más a mester diplomáját veszi át...
2023. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!