Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaz lehet az, hogy gyakran a...

Igaz lehet az, hogy gyakran a középkorú férfiaknak fontosabb lehet az új feleségük, mint a saját kamasz gyerekük?

Figyelt kérdés

Apám újranősült, én utálom a nőt, mert elveszi tőlem apámat.

Rám kevesebb figyelme maradt és sokkal kevesebbet is költ rám, mint régebben.

És így, hogy összeházasodtak apám vagyonából is osztoznom kell majd vele.



2023. febr. 23. 18:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mit akarsz, veled aludjon éjjel stb? Mert logikus hogy a feleségével foglalkozik egy kapcsoaltban.
2023. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem téged dug meg éjszakánként, hanem az új feleségét? Keresd Bite Zsoltot, segít a problémádon.
2023. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg apukáddal,hogy mit érzel hátha tud javulni a helyzet.Azért nem csinál veled annyi programot szerintem,mert most az esküvő is sok idejét elveszi és érzi ő is,hogy nem szereted a nőt ezért nem próbálkozik közös programmal.Az az ember,aki ebben a világban nem ír szerződést a vagyonról az meg tényleg bolond hiszen nagyon sok a válás.Apukádnak is ezt javaslom.
2023. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
89%
Egy olyan 17 éves esetében, aki már most az apja utáni örökség után ácsingózik, egyet tudok kívánni: apukának nagyon-nagyon hosszú, boldog életet!
2023. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Appassionato2022 ***** válasza:
92%
#24:Én is olvastam a tegnapi 'kivásárolhat a házból?' kérdést, és valóban összecseng ezzel. De azt meg lehet nézni valahogyan, hogy ugyanaz a kérdező írta ki, ha anonimként válaszol vagy csak feltételezitek? Igazából a technikai rész érdekelne: meg tudom valaholyan nézni, hogy adott kérdezőnek voltak már korábbi kérdései? Köszi.
2023. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
94%

25-ös, erre én is kíváncsi lennék.

Egyébként én is olvastam azt a másik kérdést, és rögtön nekem is az a kérdés jutott eszembe.

Tapasztalatom szerint sokszor megjelenik ilyenkor a kérdező és cáfolja ezt az állítást. Ettől persze még lehet, hogy mégis ő írta ki a másikat, de ha nem is reagál az ilyen utalásokra, az elég erős érv amellett, hogy bizony ő írta ki a másikat is.

2023. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudod megnezni. Ilyenkor csak a stilusbol es a temabol lehet ra gondolni, nyilvan nem kizart, hogy mas irta ki, ezt sose lehet biztosan tudni :D

Csak gyanus.

2023. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

Ja bocsi, most eszembe jutott egy mod. Szoval privat uzeneteknel latszik a nev. Tehat ha mindket kerdesre irsz privatot es valaszol(nak), akkor abbol latod, hogy a nev megegyezik-e vagy sem.


Nalam mar tok sokszor bukott le igy ember, de nem irtam ra, hanem pont, hogy o es privat uzenetben azt probalta bizonygatni, hogy marpedig nem o irt ki tobb kerdest. 🤣

Csak nem jott ossze neki, mert a nev ugyanaz volt mindket kerdesnel, haha.

2023. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatod el, hogy minden pénzt rád költsön, sőt, akár el is utazhatják a vagyonukat, és akkor örökség sem lesz, vagy csak minimális.
2023. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, javaslom, hogy ne legyél szemét az új feleséggel, mert baromira utálni fog téged, és szar életed lesz. Ha viszont rendes vagy vele, akár még meg is kedvelhet, és lehet egy normális kapcsolat.
2023. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!