Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelő apám alkoholista...

A nevelő apám alkoholista 16éves vagyok és nem tudok mit tenni. Most született 1 öcsém és nagyon féltem őt meg anyukámat is. Anyukám már nem szereti csak nem tudunk hová menni Apukám már nem él.Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A nagyszüleim sem élnek már.

2023. ápr. 2. 17:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1 héttel ezelött nekem jött meg akart verni mert nem adtam neki a pénzemet. Akkor elég rendesen elvertem de anyu t ez se hatotta meg. Anyu minden nap sír és nem akarja hogy kolis legyek mert fél tőle.

2023. ápr. 2. 18:26
 12/38 anonim ***** válasza:
89%

Ha anyad nem szeretné, nem szült volna neki gyereket.

Mondjuk te se vagy piskóta, hogy megverted. Ha így haladtok, benne lesztek q híradóban, valaki kinyir valakit...

2023. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Meg akart ütni nem akartam hagyni magam.
2023. ápr. 2. 19:00
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, hogy nem hagytad magad. Anyád miatt viszont ne maradj otthon. Légy csak kollégista, ő meg egye meg, amit főzött.
2023. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
De nem hatott semmit Ugyan ugy iszik minden nap.Már a 2. Iskolámat váltom miatta mert reggel elvette a buszpenzem es nem tudtam bejarni.
2023. ápr. 2. 19:17
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozottabb, a verés az már jól jelzi neki, hogy nem tehet meg akármit.
2023. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan barátod akihez odaköltözhetnél, ha diákmunkával fizeted nekik a rezsi rád eső részét?
2023. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%
Menj el koliba. Anyàdnak mondd meg, hogy vagy szètköltözik, vagy gyàmügyet hìvod ràjuk a rèszeges, agressziv fazon miatt. Ilyen környezetben nem biztonsàgos egy ùjszülòttnek. Simàn agyonveri, ha zavarja a sìràssal.
2023. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Már mondtam anyunak a gyámügyet de sirva könyörgött hogy nem akar elvesziteni mert en tartom benne a lelket.
2023. ápr. 2. 19:27
 20/38 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy a kollegium ba szivesen elenged mert ott jo helyen lennek.És bocsánat hogy ilyen osszeszedetlenul irok csak ideges vagyok.
2023. ápr. 2. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!