Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelő apám alkoholista...

A nevelő apám alkoholista 16éves vagyok és nem tudok mit tenni. Most született 1 öcsém és nagyon féltem őt meg anyukámat is. Anyukám már nem szereti csak nem tudunk hová menni Apukám már nem él.Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A nagyszüleim sem élnek már.

2023. ápr. 2. 17:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
82%
Szólj a gyámügynek! Tudom, anyád nem akarja, de ha kárt tesz a pali a babában ,vagy benned már késő lesz. Anyád társfüggő,feláldozz téged és az öccsédet is. Nem ti vagytok neki a legfontosabbak,különben már leléptetek volna attól az állattól. Felnőttként kell viselkedned és bevállalnod ezt a lépést.
2023. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Menekülni kéne alapból az iylentől :S
2023. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg az ürge randalírozik, hívd ki a rendőrséget. Ne hasson meg a szánalmas anyád picsogása. Ő tehet a helyzetről, kiskorú veszélyeztetése bűncselekményt követ el.
2023. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Ha felhivom a gyámügyet akkor mi fog törtenni?
2023. ápr. 2. 21:09
 35/38 anonim ***** válasza:
5%

Te azon dolgozz, hogy amint tudsz, lelépj, anyád meg oldja meg.


Halálosan nem érdekelne egy olyan ember, aki kesereg, tehetetlen és kiszolgáltat egy piás hapsi hülyeségének.


És az "öcsém" sem érdekelne túlzottan, főleg mivel borítékolható lenne, hogy nekem kell rá vigyázni, mert a nev. apám úgyis elissza a fejét.

2023. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%
35:szerencsére vannak még olyan emberek is a világon, akik másokkal is törődnek. De tudom, sajnos a te fajtád van túlerőben.
2023. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embernek nem szültem volna gyereket.Válljon el tőle anyukád és keressétek egy albérletet.A kicsit bölcsibe kell adni és akkor anyud is dolgozhat.
2023. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Te okos gyerek vagy és van tököd. Csak így tovább és fogod valamire vinni! Kitartást neked és ne hagyd, hogy mások letérítsenek az utadról.
2023. ápr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!