Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, egy, ilyen anyával?

Mit tegyek, egy, ilyen anyával?

Figyelt kérdés
Anyám gyűlölködő, utálja a vőlegényemet. Azóta teljesen elfordult tőlem, ha írok is, valami olyat reagál ami miatt inkább válaszolni sincs kedvem neki, mert mindenért, csak a negativitást kapom tőle. Elvileg segített volna a lakásvásárlásban, gyakorlatilag vett volna egy lakást, most ezt az egészet visszavonta tőlem. Azt mondta éljem csak az életem, kiszállt belőle.Nem tudom mi a jó megoldás.

2023. ápr. 7. 08:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

Miért ragaszkodsz olyanhoz, aki nem szeret?

A szeretet nem fáj.

Aki szeret, azt szeretné, hogy boldog legyél, úgy, ahogy az neked jó, nem neki.

Ennyi a recept az életre és az emberi kapcsolatokra.

2023. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz vele, hidd el jobb elsz sokkal, ha ilyen hát ilyen, csak amgadnak ártasz ha foglalkozol vele.
2023. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Nyilvan a kerdezo most itt a lakas miatt ragaszkodik az anyjahoz, de el kene ezt engedni.

Ebbol soha nem lesz lakas, akkor se, ha szakitasz a paroddal. Ezek csak ures szavak.


Ugy kell elni az eleted, ahogy neked jo, nem ugy, ahogy anyadnak.

2023. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Már elkezdte volna a folyamatokat ami a lakáshitelhez kell, csak leállította, mert azt mondta,oldjam meg magam a család nélkül.
2023. ápr. 7. 12:16
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

Oke, es? “Kezdte volna”

Ja, mondja ő.

Meg ez mit is jelent pontosan? 😂

Majdnem elment a bankba?


Amugy meg bocsika, de anyad hitelbe verne magat? Na ez mondjuk azert mas. En felnott emberkent biztosan nem engednem, hogy a szuleim ugy tamogassanak, hogy kozben adossag szakad a nyakukba. Ehhez nem lenne pofam.

Rossz kapcsolat eseten meg foleg nem.

2023. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én vettem volna fel a hitelt, ő adóstárs lett volna, önerőt adott volna hozzá.
2023. ápr. 7. 12:59
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Mindegy, akkor se volt szép. Nem hiheti azt higy egész életedben egyedül leszel. És nincs is értelme. Ha csak a te neveden lett volna csak a lakás akkor nem számított volna hogy egy másik ember is lakik benne, mert egy esetleges válás esetén a házasság előtt vagyon a tiéd maradna. Ez inkább a leendő férjednek lett volna rossz, mert gyakorlatilag ő is fizetett volna hitelt amennyiben közös kasszán lettetek volna, egy olyan házra amihez nincs köze. Ha nem lesztek közös kasszán vagy te jóval többet keresel akkor nyilván nem.
2023. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ha te arra akarod elcseszni az életed, hogy egy ilyen donor után futkoss, a tökömért házasodtál?
2023. ápr. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Még nem házasodtunk össze. Eljegyzett.
2023. ápr. 8. 10:53
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom elcseszni, épp azért tettem fel a kérdést.
2023. ápr. 8. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!