Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabaduló Apa, első találkozás...

Bucibaba100 kérdése:

Szabaduló Apa, első találkozás. Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves fiú vagyok, és apám 8 nap múlva szabadul a börtönből.

Most fogok először találkozni vele.

Fogalmam sincs ilyenkor mit kéne mondani, kérdezni.

Örökbe voltam adva, anyám adott örökbe, apám akkoriban börtönben volt, és csak később szerzett róla tudomást. 2 évig szabadlábon volt, akkor próbált meg keresni.

Öcsémet már megismertem, nagyon szeretem és általában jó a kapcsolatunk.

Apám nő futtatásért ül, elítélem de nem gondolom, hogy ez erre hatást gyakorolna.

Bármi tipp? Jogos javaslatnak tartom azt, hogy inkább ne találkozzak vele, de fogok, lelkileg szakember javaslatára erre van szükségem.



2023. ápr. 14. 00:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Szakember nem fog neked itt praktizálni. Gondolkodj el azon, miért akarsz találkozni egy stricivel: ezeknek alap a náluk gyengébb bántalmazása, az megvan? Apád keresett, nagy ügy: biztos hogy nem azért mert szent ember. Haszna lett volna belőle valami módon. Akár úgy hogy pénzzel lehúz, akár más módon használ ki. A striciknek ez az alapelem. Szóval csak ésszel, mert apád a legaljasabb fajta bűnözők közül van.
2023. ápr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
A vér szerinti anyád is a futtatott nők közül való? A lehető legjobbat tette veled mikor ebből a szar közegből máshoz adott.
2023. ápr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1es: jogos, de akkor még csak 4 éves voltam

2es: nem anyám nem, vele kapcsolatba voltak, de szakítottak.. ez után 2 héttel került börtönbe

2023. ápr. 14. 01:28
 4/31 anonim ***** válasza:
26%
Figyelj, legalűbb nem ölt meg senkit, azárt ez igy más, próbálj vele simán dumálni mintha nem is eltt volna.
2023. ápr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Akkor sem mozoghatott normális körökben a vérszerinti anyád sem. Az örökbeadással kimenetet onnan.
2023. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

De amúgy anyám full átlagos. Dolgozik gyárban, a férje sofőr, van rajtam kívűl 5 gyereke, akik mind 3-4 tanulók, sokszor megyünk el moziba étterembe vidám parkba szóval amúgy tényleg teljesen “átlagos”. Elvileg apám sem az a filmes fajta strici hanem a lightos, amilyenek magyarorszagon vannak

Magyarul van pár nője akinek védelmet nyújt és kuncsaftokat szerez valamennyi %ért

2023. ápr. 14. 01:44
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Anyád messze van az átlagostól 5 gyerekkel plusz egy intézetbe adottal :(
2023. ápr. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Örökbe adott, nem intézetbe. Nem a gyerekek számán van a hangsúly hanem az életén. Még egy befizetetlen csekkje sem volt soha.
2023. ápr. 14. 02:12
 9/31 Gabeszon válasza:
88%
Szerintem felejtsd el őket. Koncentrálj a jövődre. Építsd az álmaidat és legyen szép szerető családod. Ha vannak kérdéseid azokat tedd fel nekik…de ez a fajta múlt csak visszahúz. Nem akarom tovább ragozni. Jobban jársz… szerintem..
2023. ápr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Mendy98 ***** válasza:
71%

Személyesen ismerek volt stricit. (Nem nem voltam futtatva és nem feküdtem le pénzért soha senkivel)

Exem mostoha apja. Amint megismerte exem anyját, felhagyott az egésszel és azóta normális életet él. Autószerelő lett. Szerel, vagy max autót ad el, hazamegy és ezen kívül sehova nem megy a nő, vagy a mostohafia nélkül. Felnevelte exem 2 éves kora óta. 30 éve él normális életet.

Tehát ne írjuk le a posztoló apját egyből.


Én azt mondom, találkozz vele, beszélgessetek, de nagyon figyelj oda rá, h mit mond vagy mit tesz. Ne engedd magad semmibe belekeverni, vagy nagyon lehúzni.

2023. ápr. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!