Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg kicseszek a fiammal?

Tényleg kicseszek a fiammal?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves fiam akinek a telefonján van Family Link alkalmazás, hogy tudjuk követni, hogy mit csinál. A fiam szerintem ez az alkalmazás ilyen kis gyerekeknek való meg hogy ő már elég idős ahhoz hogy saját maga kezelhesse a telefonját.

2023. máj. 20. 13:39
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
8%
Az M1-et csak néhâny nyugdíjas nézi. Jó nagy balfsz vagy, és még te hadoválsz összefüggésekről. A hozzád hasonló gyökerek miatt tartunk itt ahol.
2023. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

#31.Mivel több idős van, mint fiatal, mert olyan a korfánk ezért elég triviális dologról beszélünk.

És ez a szám csak egyre inkább el fog tolódni felfele.


Felőlem itt tarthattok, mert én nem sokáig leszek része már az országnak.

2023. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
A TikTok-on sok a szenny nem akarom hogy azt lássa a transz nőket meg ezeket
2023. máj. 20. 18:00
 34/54 anonim ***** válasza:
50%

33-mas válasz alapján mégis csak igazam volt, és még nyugdíjasnak sem kell lenni.

Az M1 csak egy a sok közül, amúgy felsorolhattam volna, bármelyik tetszőleges médiát.

2023. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Mi TV-t sem nézünk, főleg nem M1-et
2023. máj. 20. 18:06
 36/54 anonim ***** válasza:
98%
Ha normális kapcsolatot akarsz a gyerekeddel sürgősen hagyd ezt abba. Attól hogy nem Tiktokozik ugyanúgy fogja látni/hallani ezeket a tartalmakat. Viszont jó neveléssel nem lesz baj. Bízz benne egy kicsit:)
2023. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a kérdező hivatalosan is troll :)


HA véletlenül mégsem, aminek nagyon kicsi esélyt adok, akkor azt javaslom, hogy a gyerek irodalomkönyvét is nézze át és tépkedje ki a Shakespeare-ről, Byron-ról, Arthur Rimbaud-ról és Paul Verlaine-ről (és még sorolhatnám) szóló oldalakat. Egy csomó művüket férfiakhoz írták, pfujj! Pedig nem is volt TikTokjuk.

2023. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
17%

"Olyan alkalmazásokat is ismerhetnek, amelyekről fogalmad sincs."


Kétlem. Informatikus vagyok. Vicces lenne, ha túl járna rajtam.

2023. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Így is alig van szabadideje, mivel sokat tanul, akkor már a szabadidében normális dolgokat csináljon
2023. máj. 20. 18:13
 40/54 anonim ***** válasza:
90%

"Csak nem akarom hogy letöltse a TikTok-ot és társait mert azok hülyítenék"


Azért szomorú, hogy egyes emberek még mindig olyan szinten vannak, hogy "xy hülyít".


Szoktál tévét nézni? Igen? Az is hülyít! Tele van a Való világhoz hasonló szennyekkel! Hogy te nem azt nézed, hanem az Animal Planet-et? Az mindegy, mert a tévében van valami ami hülyít (s véletlenül se a hülyéket vonzza alapból, nem...), szóval a tévé mindenestől hülyít!


Olvasni szoktál? Igen? Az is hülyít! Tele van a Wattpad gázabbnál gázzabb, rossz helyesírású és fogalmazású fanfic-ekkel, amiket tizenéves kislányok írnak az épp aktuálisan kedvenc BTS tagjukról. Hogy te nem azokat olvasod, hanem a H.P.Lovecraft novellákat és a Háború és békét? Az mindegy, minden olvasás hülyít!



Mikor letöltöttem a TikTok-ot, az első keresésem után (andraslincoln) egy hétig direkt nem kerestem rá semmire. Még csak nem is futottam olyan videóba, amivel a TikTok-ot szokták antireklámozni (seggrázós videók és társaik).


Helyette amit kiadott:

- "tudtad-e hogy" típusú videók (tanulommagamattis, izabellurl, legter_agi, teklagyorgy, autentikamuhely, _boomer_energy_, histoyjustice, andrasvargaofficial, hormonmenteshu, takanihongodojo, andras.doktor)

- mentálhigiéniás, pszichológiás videók (drszantoszilvia, hedephyhu, test.tudat)

- tetoválók (baleathescarleg)

- rajzosok (d0ii, rdrawns, lexisvanhecke, oli.ink, tamtamdi)

- sminkesek (zorinn.d, avoidmeplease)

- egy kertészkedős csaj (greens_of_daisy)

- állatok (lovelypet_321, crazycaimanlady, plantprotecting)

- menő hajfonás (braidsbychiqui)

- random viccek (varnyu1, sziatanarno, barnabaranyai)

- térképek (.danish.mapping_, kazaktajik)

- zene (jarredjeremaine, djprecise)

- páncélok (metatronyt)

- történelem (historicalphotos1, strangepast0, sinplehistory_, tortenelemido_magyar, magyar_kuntura, historylessons101, dirtyhistoryan, mindlowninhistory, tortenelemido_magyar2, hamuesgyemant)

- egy csávó aki műanyag palackokból 3D nyomtat (function3d)

- fosszíliák (mamlambófossils)

- világjárók (traveladdict.hu, travelaround.hu)

- afrikai törzses és egyéb kultúrás videók (ninjagogo653)

- egy pici farm (remenyfarm)

- kézművesek (minitaska)


+ egy csomó cosplayes, krisnás, amputált vagy születési rendellenességel született ember, magyarul tanuló külföldi, pattanás kinyomós videó, sportolós csávó, politikus hergelő, animés videós, stb.


A TikTok a személyes preferenciák alapján ajánj videót, mert az az érdeke, hogy szeress videókat nézni ott.

2023. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!