Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet ezzel az anyukával?

Mi lehet ezzel az anyukával?

Figyelt kérdés

[link]

Olyan rossz érzés fogott el.

Van itt az oldalon is egy nő, aki sosem írta le, hogy mi miatt vették el a gyerekeit, de többször kérdezett már itt, hogy miért nem engedik neki, hogy egyedül legyen a gyerekeivel, miért nem adják neki vissza, mikor már jól van, és rendbe jött az élete és hogy azért agresszív a gyerek olyankor, amikor engedik neki látni, mert vele, az anyával szeretne ő is lenni kettesben.

Nem azt állítom, hogy ez a hölgy az, mert úgy rémlik, ő mindig csak egy gyerekről írt, de olyan szomorú lettem, hogy bárki bármikor benne lehet a hírekben is akár, akivel itt próbálunk szót érteni és nem vesszük komolyan, hogy baj van, vagy ugye sokszor az a válasz, hogy mindennek oka van. Egyből ez az anyuka jutott eszembe.

Nem tudom hogy lehetne rávenni az embereket, hogy kérjenek segítséget. Mármint valódit. Tudom persze, kevés vagyok én ehhez, csak most ez szomorít el nagyon.



2023. jún. 28. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Simán csak úgy, nyomós ok nélkül nem veszik el egy anyától sem a gyermekét.
2023. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ugyanaz lenne.
2023. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem
2023. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is erre irányult a kérdésem, mert én sem hiszem, ahogy írtam. Csak egy kicsit ventilláltam. És egyből ez a hölgy jutott eszembe itt az oldalon. Hogy ott is mi lehet.
2023. jún. 28. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a kérdés, hogy mi lehet, hanem hogy állandóan itt nyávog, meg mindenki hülye, kezdve a nevelőkkel, a gyámüggyel, a GYEJÓ.val, de hogy Ő mit tesz le az asztalra, hogy láthassa a gyerekét - nyilvánvalóan SEMMIT -, arról egyetlen sort sem ír.


Szánalmas az ilyen ember. Mindig más a hibás, ő a szent - ja, a gyerekét meg nyilván jó dolgukban vették el tőle.

2023. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!