Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan a lányok jobban...

Komolyan a lányok jobban szeretik az apjukat? (Normális viszonyú családban)

Figyelt kérdés

Ahol az apa és az anya is kiveszi a részét, foglalkozik a gyerekkel.

Nem rég született meg a kislányom, és mindenkitől azt hallom na majd milyen apás lesz, a lányok apásak, jobban szereti majd az apját. Már herótom van ettől, és már az a baj hogy rosszul is érzem magam emiatt.

Tudom van nagyobb probléma is a világon ,ezt aláírom, de nekem most ez nyomja a lelkem.


Nektek mi a tapasztalatotok?



2023. jún. 28. 17:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
97%
Lányos apuka(is) vagyok. A lányomat 10 éves koráig le se lehetett vakarni, mondjuk nem is akartam😃. A fiúk inkább az anyjukon lógnak nálunk.
2023. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%
A gyerekek is olyanok, mint a kutyák, ahhoz húznak aki többet foglalkozik velük
2023. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
90%

Szia , szerintem nem igaz .

Én lány vagyok és sokkal közelebb állok anyukámhoz .

2023. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2023. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Valószínű az idő úgyis eldönti. Ettől függetlenül idegesít ezt hallgatni...

Amikor megtudtam hogy lányunk lesz őszintén olyan boldog voltam és amikor ez az első amit meghallasz, aztán ezt hallod utána szinte mindig, nem csak egyszer az már frusztákó, legalábbis nekem az.


Nekem nagyon komplikált a családi helyzetem így azzal nem tudom összevetni. A párom is egyedüli gyerek volt a családban.

Talán egyet tudok ahol a lány jobban húz az apjához, de ott az anya elég érdekes, ha lehet így mondani.

2023. jún. 29. 14:06
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két lányom van, a nagyobb 5 éves, a kisebb 7 hónapos. A kicsi nagyon anyás eddig, ha nem lát, azonnal sírva fakad. A nagy nem, neki apa volt a minden első perctől, akár órákra is leléphettem, csak apa ott legyen vele. Utána 2 éves korában volt egy váltás, szerintem a bölcsi miatt. Aztán megint apás lett, visítva rohan, ha meghallja a kaput nyílni. Pedig ugyanúgy foglalkozunk mindkettővel.
2023. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
88%
Még csecsemő a gyerek, de már irígy, féltékeny vagy az apjára😃. Ha tényleg apás lesz, akkor megpukkadsz? Vagy mi lesz?
2023. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Látom átment a lényeg. :)
2023. jún. 29. 18:19
 29/35 anonim ***** válasza:
82%

28-as, igen, pontosan ez a lényeg! Ha nem lennél már most irígy, féltékeny a gyerek apjára, nem került volna ki ez a kérdés.

Lehet ezt magyarázni, csak értelme nem sok van.

Te magad írod le, hogy zavar, frusztrál, hogy mindig azt mondják, hogy apás lesz a lányod. Ez pedig az irígységből fakad, sőt legbelül a kisbabát a saját tulajdonodnak tekinted, te őt magadnak szülted és így az apa csak bezavar a képbe. Ha gyerek hozzá fog jobban ragaszkodni, akkor bedurcizol majd, ezt már most borítékolom neked.

Persze ezek nem biztos, hogy ennyire konkrétan megfogalmazódnak a buksidban, de ezek a mozgató rugók: irígység, féltékenység és a kisajátítási szándék.

27#

2023. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
A barátom lánya egyértelműen az anyjához húz. Nyilván az is közrejátszik, hogy elváltak, és az anyja nevelte. Nagyon szereti az apját is, de az anyjával egészen különleges a kapcsolata.
2023. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!