Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti észrevennétek ha a...

Szülők! Ti észrevennétek ha a gyereketek a nyaralás folyamám kivenne egy szál cigit?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy elmentek valahova, és otthagyjátok a cigit, és a gyerek kivesz egy szálat amíg nem vagytok ott. Észrevennétek hogy eltünt egy szál?

2023. júl. 5. 15:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, észrevenném
Nem venném észre, nem számolom hány szálam maradt
28 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Miért lenne nálam cigi?

Ha dohányoznék, nem hagynám elől. Ráadásul előtte nem is szívnám. Ha mégis, akkor tudom, hogy már függő vagyok és a cigi az úr. Na, akkor nem kell többet megvenni.

2023. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Most arra gondolsz, hogy csak megvonják a vállukat a kivett cigi miatt, és úgy tesznek, mintha ki sem vette volna a gyerek?
2023. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hanem hogy egyáltalán észre vennék e hogy hiányzik egy szál
2023. júl. 5. 15:28
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha nincs rá okom, hogy gyanakodjak, nem fog feltűnni, mivel tényleg nem számolgatja senki.

Viszont ha gyanús vagy, akkor direkt kint hagyom (megszámolva) és utána kivárom szépen míg belesétálsz a csapdámba :))

2023. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Ahhoz képest, hogy kb. egy százas darabja, érdekes, hogy nem számolgatja senki... Mondjuk lehet, hogy azért, mert aki számolgatná, az inkább tölti és bizony tudja, hogy hány szálnál tart. Akinek csak úgy van pár ezer forintja naponta erre, az persze, hogy nem számolgatja.
2023. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha jól látom, eddig 4:7 az állás. 4 felelős dohányos szülőre jut 7 felelőtlen dohányos szülő?
2023. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném észre. 60 szálas cigit veszek (Németországban élünk) ezért még annyira sem, mint a 20 szálasnál..

Viszont ha a fiam cigizni akar, arról szeretnék tudni. (A fiam egyelőre még oviba sem jár, így korai a téma) Nyilván nem fogom megveregetni a vállát, hogy ügyes vagy, csináld csak, de bántani sem bántanám érte, mivel.. sajnos ezt a példát látja a hülye anyjától (tőlem)..

18 előtt én is úgy voltam vele, hogy fúj, én? cigizni? soha.. De aztán a koleszban rászoktam, illetve mindkét szülőm erős dohányos, így.. ez van. Viszont mostanában egyre többször gondolok arra, hogy leteszem, és ha kell segítséget is kérek benne, mert nem jó ez így.

2023. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy másomnak nem vették sézre a tieid észrevehetik,...
2023. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
1 szálat nem.Mekkora a gyerek? Egy 17 évest nem kell megdicsérni érte, de durván lecseszni sem, mert akkor már csak azért is rágyújt.12-13 éves elég nagy büntit kapna érte.
2023. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
En eszrevennem, de aspergeres vagyok.
2023. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!