Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a férjed/feleséged verné a...

Ha a férjed/feleséged verné a közös gyerekeiteket mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés
Veres alatt nem a pofont értem, hanem a brutális bántalmazást, pl nadrágszíjjal kék-zöldre verés. Elválnál tőle? Akkor is, ha több évtizedes a házasság?

2023. júl. 8. 20:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, itt úgyis mindenki azt fogja írni, hogy elválna, de a valóságban nem így szokott lenni.
2023. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Azonnal elválnék - megverni? Egy nálam 20 kg-val nehezebb férfit? Na, az érdekes volna.


De a gyerek sohasem láthatná többé őt, ezt elintézném.

2023. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elképzelés, aztán gyakorlatilag hány nő-ffi marad bántalmazó kapcsolatban és szolgáltatja ki a gyerekét az agresszornak...
2023. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Metionin ***** válasza:
71%
Én repíteném a gcibe, mert megtehetném. De sajnos a többség valóban nem teheti meg, mert egyedül, főleg gyerekekkel nem tudna hova menni.
2023. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%

"Én repíteném a gcibe, mert megtehetném"


Több évtizednyi hazassag után is megtehetned?

2023. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mikor két éves volt a gyerek, lányunk, próbálta elkezdeni, hívtam az apámat, mi a helyzet, feljött az ismerősével és pakoltunk, 1 hétig nála laktunk a gyerekkel, az apám megmondta neki, hogy 1 hete van elmenni, utána kiteszik.


Megpróbálta lehazudni,hogy nem igaz, amit állítok, az apám erre, akkor húzd le az unokám fenekéről a nadrágot, erre.- Miért látszik??... Igen látszik! Egész nap látszott, kár, hogy nem vetettem látleletet.


Hozzáteszem már 1 hónapja elkezdte a terrorizálását, bezárta és üvöltött vele,nagyon erős volt ez a bél...féreg,pedig csak egy két éves lánygyerek.


Én azokat sajnálom, akiknek nincs ilyen rokoni segítsége.

2023. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

De 14 -es van hová menni, vannak erre állami segítő helyek ,én is ilyen helyen lakom, nem gyerekkel,de súlyos bántalmazás elől menekültként, Könyves Kálmán krt 84.,kissé ugyan el van dugva, nehéz megtalálni.


De VANNAK ilyen helyek.

2023. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
De a bántalmazás bizonyítani kell, anélkül nehéz lépni.
2023. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

15-ös én 15 évnyi jóban - rosszban együttélés után repítettem,ha a saját gyerekével ilyen és természetesen, ne mondja nekem senki, sem, hogy hirtelen a semmiből lett csak ilyen, volt előtte sok olyan dolog, hogy a dolog érett.


De nyilván neked más dolgok a fontosabbak (például vagyonmegosztás, házelosztás stb),nem az,hogy tönkreveri a gyereketek!

2023. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
28%

19!


Csak halkan jegyzem meg, egy szoval nem írtam, nekem mi fontos és mi nem. A kérdés eleve elméleti. Ha belegondolsz picit az okos kis fejedelem, akkor az átlag házasság az vagyonkozosseg, ergo egyik pillanatról a másikra eleve nehéz belőle kiszallni. Tudom, tudom, neked volt minimum 3 ingatlanod már a házasság előtt, hazassagi vagyonjogi szerződést kötöttetek a házasság előtt és van 30milla felretett pénzed. Az átlagnak ez nincs. Tehát ha ma költöznie kell, igencsak nehezen megy neki, mert már a kauciót se tudja össze szedni a semmiből.

Amúgy ha sikerülne értelmezni a kérdést, egyértelműen kitaláció, hiszen a több évtizedes házasság az minimum 20 év, de inkább 30. Ugyanmar, ennyi idő alatt azért nyilván nem ártatlan kisbarany volt a partner, ugye. Plusz nem valószínű híg 40 évesen álltak neki a ygerekvallalasnak, így a gyerek se kicsi már, nehéz elképzelni higy apu/anyu szombaton még normális volt, vasárnap meg neki áll agyonverni a 16 evest, ugye.

Az is meg van, hogy ha kiskorú gyereked van, csak úgy nem koltozhetsz el vele holnap, ha q másik szülő nem engedi. A bántalmazást bizonyítani kell, minimum kell egy feljelentést tenni hozzá, ugye.n

2023. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!