Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a férjed/feleséged verné a...

Ha a férjed/feleséged verné a közös gyerekeiteket mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés
Veres alatt nem a pofont értem, hanem a brutális bántalmazást, pl nadrágszíjjal kék-zöldre verés. Elválnál tőle? Akkor is, ha több évtizedes a házasság?

2023. júl. 8. 20:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem okoska 20-as,19-es vagyok, nincs meg. Elég unalmas életed lehetett, ha a feltett kérdés nálad csak kitaláció.


Szóval,se neki se nekem nem volt ingatlanunk csak mindkettőnk szüleinek.


Amúgy a gyerekem(aki most már 23 éves)apja, a szülei 40 éves korában született egyetlen terhességből pedig 25 évesen házasodtak, úgyhogy van ilyen. Amiről te írsz az egy dögunalmas sztereotípia Öregem.


Nálunk pedig úgy jött össze a gyerekünk,hogy kiskorunk óta ismertük egymást, mint tesóm osztálytársa,előbb jött hozzánk haza, mint hozzá, szóval nem olyasmi kapcsolat volt, mint, amiről te írsz és a jóban-rosszban megvolt.


A gyerekvállalást pedig bármily hihetetlen ő akarta, hisz talán még közelebbi kapcsolatban voltunk,mint a tesók.


De ha van gyerek és kiderül, hogy az apai Én-je egész más, az van, amit írok.


Azt pedig továbbra is nemcsak fenntartom, hanem egész életemben bizonyítottam 50/N a gyerekem súlyos bántalmazását semmilyen vagyonmegosztás nem teheti, olyan szintűvé, hogy csak legyintek rá, mint nálad.

2023. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%

"Elég unalmas életed lehetett, ha a feltett kérdés nálad csak kitaláció."


Ugyan ess már neki a kérdésnek megegyszer. Értelmező olvasás az, amire szükséged van.

"Ha a férjed/feleséged verné a közös gyerekeiteket mi lenne a reakciód? Veres alatt nem a pofont értem, hanem a brutális bántalmazást, pl nadrágszíjjal kék-zöldre verés. Elválnál tőle? Akkor is, ha több évtizedes a házasság?"


Tehát házasok vagytok ugy 20 eve, aztán egy szombaton apu úgy dönt, kékre zöldre veri a gyerekeket. Valóban, hihető történet.


A vagyonmegosztasra lehet legyinteni, valóban. Pláne, hogy éve kérdése, mire lezarul. De pénz nélkül továbbra se tudsz lépni.


"Nálunk pedig úgy jött össze a gyerekünk,hogy kiskorunk óta ismertük egymást, mint tesóm osztálytársa,előbb jött hozzánk haza, mint hozzá, szóval nem olyasmi kapcsolat volt, mint, amiről te írsz és a jóban-rosszban megvolt."


Ez itt totál értelmetlen, de ne zavarjon.

2023. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Nem,nem zavar,te zavarsz,mert értelmetlen és egyszerű,mint egy egysejtű te vagy.


Nálunk ugyanis az volt,hogy EGYÜTT NŐTTÜNK FEL,KÖZÖS ÉLMÉNYEK KÖZÖS GYEREKKOR,KÖZÖS KAMASZKOR volt. Vagyis az egyik legerősebb kapocs.


Azonkívül másnál is láttam, nagy csodálkozásomra óriási változást a jó apából, hogy az anyának a 6-8 éves fiait el kellett költöztetni, 20 év után, a közelmúltban is.


Figyelj ,amiket te írsz egy tapasztalat nélküli egyén írja, így meg mireföl írsz!


HA TAPASZTALATOD VAN AKKOR ÍRJ,ÉN IS CSAK AZOKNAK ÍROK,amiben tapasztalatom van a gyakorlati életben,NEM MIKOR ELKÉPZELEM,AMI A GYAKORLATBAN ÚGYSE ÚGY VAN,AHOGY ELKÉPZELED.

2023. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem maradnék vele.
2023. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de aki ilyenről tud és nem tesz semmit az is ugyanúgy megérdemelné a börtönt, cinkosságért.


Aki ilyet tesz egy gyerekkel ami a kérdésben van: 8 napon túli sérülés, min 8 év börtön X2 mert kiskorút bántalmazott, jó magaviseletért 12 év után engedném szabadon max és akkor ez egy nagyon enyhe büntetés!!!!....

2023. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%

Én kapok a nadrágszíjjal ha valami rosszat csinálok, de a szüleim mindketten szigorúak.

16 F

2023. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarom elhinni, hogy komoly a kerdesed.

Gondolatban megolnem. Gyakorlatban a gyerekkel azonnal egy altala nem ismert biztonsagos helyre mennek, es onnan inditanam a feljelentest, valast, a gyerek lelkenek rendbetetelet.

2023. júl. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%
Családi hagyomány nálunk megölni az ilyet, de már pár generáció óta egyszerűen csak nem választunk magunk mellé fogyatékos embert.
2023. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha engem verné azt el viselném ha nem lenne hová mennem és nem lenne munkám de ha a gyerekem azt nem akkor inkább utcára mennék a gyerekkel minthogy a gyerek bántva legyen. írom ezt én így hogy se gyerek se férjem/párom nincs. A gyereket még ütni a legundoritobb dolog
2023. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!