Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges hogy a párom csak...

Lehetséges hogy a párom csak hármasban szeretné tölteni az 1.karácsonyt?

Figyelt kérdés
Van egy fiam az előző házasságomból,aki nagyon jól kijön a mostani párommal.Minden 2.karácsonyt az apjánál tölt,de mivel a közös gyerekünknek ez lesz az 1.karácsonya,cseréltem a volt férjemmel,hogy mind a 4en együtt legyünk.A párom olyan furcsán nézett amikor ezt megmondtam.Tudom,hogy szereti a fiam,ezért sem értem nagyon ezt a reakciót.Mit gondoltok erről?

2023. júl. 21. 16:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg tőle, mi nem tudhatjuk ő mit gondol, vagy hogy te mit ereztel “furcsa nézés”-nek
2023. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%

"de mivel a közös gyerekünknek ez lesz az 1.karácsonya,cseréltem a volt férjemmel,hogy mind a 4en együtt legyünk"

. Oszt mír?

Nem igazán értem a logikát.


"ezért sem értem nagyon ezt a reakciót"

. Hát, ha már egy gyereket megszültél neki, egy kérdés is belefér.


Persze megpróbálkozhatunk a gondolatolvasással is, meg mindenféle genyóságot kombinálni, hogy pl. most a közös gyerek után már nem olyan fontos az előző házasságodból jövő gyerek stb.

2023. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
70%

- Mi értelme van egy kevesebb mint 1 éves gyerek karácsonyozásának? Fel sem fogja, hogy mi van.

- Az, hogy a férjed elviseli a gyereked, nem jelenti azt, hogy szereti is. Nem értem, a nők miért képzelgik, hogy az új kani szereti az utánfutót. Mit szeressen rajta?

- Manapság nem divat a családokban beszélgetni egymással?

2023. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Mivel szoktunk beszélgetni,tudom,hogy szereti.És nem kell mondania,elég nyitott szemmel járnom.Az én gyerekemet senki ne nevezze utánfutónak.Lehet te képtelen lennél szeretni más gyerekét és veled együtt még sokan így éreznek,de rengetegen vannak a másik oldalon is.
2023. júl. 21. 17:16
 5/49 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el nem ugy szereti mint a sajatjat barmennyire faj neked. En is egyedül nevelem a gyerekem, tetszik vagy nem a ferfiaknak igenis utánfutó.

Meg valami, 1 ev alatti gyerek meg nem tudja fel fogni a karacsony lenyeget sajnos

2023. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
96%

A Karácsony 2 napos, plusz ott a szenteste is. Miért nem lehet egyik nap nálatok, másik nap apjánál a gyerek?

Amúgy meg elhiszem, hogy szereti, de most már van sajátja is, akit jobban szeret.

2023. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,mi a karácsonyt így felváltva oldjuk meg.De nem értem hogy jön az ide,hogy mennyire szereti a saját gyerekét és mennyire a fiamat.Mi köze ennek a kérdésemhez?
2023. júl. 21. 17:46
 8/49 anonim ***** válasza:
96%

De ezt miért nem tőle kérdezed meg?

Csak nekem lenne az az első gondolatom, hogy a férjem arcán meglátok valami érzelmet, amit nem értek, akkor megkérdezem, hogy mi a gond?

Sajnos ha ennyire nem tudtok egymással kommunikálni, akkor vagy A) megtanultok, de gyorsan ám vagy B) megindultok a lejtőn lefelé.

Én a helyedben a kommunikációt fejleszteném.

2023. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, elárulod végre, miért volt számodra evidens, hogy idén cserélsz a volt férjeddel?
2023. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Azt már leírtam,hogy mind a 4en együtt legyünk ezéven.Hogy a nagyobbik fiam a testvérével lehessen.
2023. júl. 21. 17:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!