Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/157 anonim ***** válasza:
12%
Ha jó milf miért ne...
2022. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/157 anonim ***** válasza:
84%
Én nem mennék semmiképp sem. Én is és éltem anyósnál, meg közvetlenül mellette is. Soha többé (nemrég hunyt el), de nem nyaralnék vele sosem! Igaz, a saját szüleimmel sem. Amúgy milyen viszonyban vagytok, milyen a természete?
2022. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/157 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, voltunk már így nyaralni, nem volt rossz, de én nem vágyom rá még egyszer... Férjem viszont szeretne menni ilyen felállásban, azt kérte a kedvéért menjek. És hogy ennyi beleférhetne x évente néhány nap.
2022. nov. 8. 12:49
 4/157 anonim ***** válasza:
90%
en semmikeppen, de nem is laknek vele
2022. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/157 anonim ***** válasza:
83%
Pontosabban nála laktok, de azért te anyós pajtásozod. Nem azzal van a gond, hogy szeretnél egy hetet kettesben lenni a férjeddel, az a durva, hogy arról beszélsz lekezelően akinek jelenleg azt köszönheted, hogy fedél van a fejed felett (tudom, ő lakik nálatok meg ilyesmi). Sejthető, milyen kapcsolatotok lesz ha egyszer elkészül végre a házatok.
2022. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/157 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem hárpia, akkor miért probléma, ha pedig az, hogyan tudtok együtt élni vele.

Mi lesz, ha leesik lábról és be kell segítened ápolásába?

2022. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/157 A kérdező kommentje:
5ös nem gondolom, hogy megalazo a pajtás szó, kifejezetten jó a kapcsolatunk, belefer simán hogy így hívjam. És nem nála lakunk, meg elviselt személyek vagyunk, és attól még hogy az ő háza, együtt élünk ott, tiszteletben tartva egymást. Igen, ő is minket, ahogy mi is őt... Szerintem ez az alap.
2022. nov. 8. 12:56
 8/157 anonim ***** válasza:
91%
Attol fugg, hany nap. 2 hetre en se mennek, de 2-3 nap miatt nem hisztiznek, ha alapbol jo a kapcsolatunk es a ferjem ennyire szeretne, akkor par napra elmennek.
2022. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/157 anonim ***** válasza:
41%
tipikusan az az eset sajnos, amikor anyuci pici fia meg nem tudott levalni es az anyja sem akarja elengedni ot. ez nem lesz jobb sajnos. huzd meg a hatarokat mind a ketto fele es ne engedj belole. az anyosnak a kora megvan hozza, hogy tudomasul vegye, mar te es a ferjed a szuk csalad, o nem tartozik bele, akar tetszik neki, akar nem. es nem intelligens visszaelnie azzal, hogy jogot formal, mivel kenyszerbol nala laktok.
2022. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/157 anonim ***** válasza:
94%
Együtt nyaralni lehet úgy is, hogy általában együtt esztek és csinltok napi egy közös programot, az összes többi időben ti kettesben vagytok. Nem kell egész nap egymás seggében lenni.
2022. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!