Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnád, ha kiderülne...

Hogy fogadnád, ha kiderülne számodra, hogy az egyetemista gyereked hazudott az ösztöndíjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt mondtad korábban, hogy x összegből gazdálkodjon/hónap. Ezt odaadod neki, de ha ösztöndíjat kap, akkor annyival kevesebbel támogatod.

Emiatt kevesebb összeget vall be neked, mint amennyit valójában kap.


2023. júl. 31. 00:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
14%

Nem támogatnam tovább..

Miért hazudott?

2023. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

#1 Szerintem egyértelmű az ok. Képzeld el, hogy kihajtod a beled, hogy magasabb ösztöndíjat kapj, de anyagilag nem vagy előrébb, mert a szüleid egyre csak vonják vissza a támogatásukat pontosan annyival, amennyit kapsz.

Tulajdonképp, akkor miért is érte meg hajtani?

2023. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%

2

Azt hittem, magamból kiindulva, hogy valaki azért tanul, hogy jó szakember legyen, nem pedig csak éppen az akar evickelni a vizsgákon.


Ettől függetlenül, ha a szülők megrngedhetik maguknak, nem jalkulalnek az osztó díjjal. A hazugság viszont nem szép dolog

2023. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
#3 Nem csak az éppen átevickelés van meg a kihajtom a belem kategória. Lehet jó szakember attól még, hogy mondjuk nem a legmagasabb ösztöndíjsávba teperi be magát, hanem csak a harmadikba. Meg mondjuk én mentorprogramban vagyok, mint mentor, azután is van ösztöndíjam, ÉS ez nekem amúgy egyáltalán nem ad a szakmai képzettségemhez, csak szabválnak beszámít. (Matek bsc-n vagyok, nem tervezek a tanári pálya felé orientálódni, hogy releváns tapasztalat legyen a felsős diákok mentorálása)
2023. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Hiába tehetem meg hogy támogatom, akkor is hazudott. Kész. Miért nem vallotta be az igazat? Anyu, apu ennyi az ösztöndíjam, de szeretném ha a továbbiakban is annyival támogatnatok mint eddig.
2023. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen bocsánatos az után, hogy te kevesebbet adnál neki..
2023. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem támogatnám tovább.
2023. júl. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Hogy ha valaki ilyen spúr, miért nem mondja meg egyből, hogy érettségi után lehet menni dolgozni és ha annyira akar egyetemre menni, nyoja levelezőn? Sokkal gerincesebb lenne, mint az ilyen felesleges spúrkodás, hogy kihatja a belét, erre még kevesebbet is kap...
2023. júl. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%
Megkérdezném tőle, hogy mit rontottam a nevelésében, hogy arra kényszerül, hogy hazudjon nekem.
2023. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
25%

9es, a hazug gyerek nem a szülő hibája. Ez a gyerek jellemtelensége.


8as, az ne is várjon támogatást, aki a szülei szemébe hazudik. Lehet a szülők a saját szájuktól vették el a falatot.

2023. júl. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!