Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18. évében levő lányommal itt...

18. évében levő lányommal itt van valaki aki tanácsot tudna adni szülői kérdésemre, gondra?

Figyelt kérdés
17 éves gyermek-lányommal sok probléma van, 8 éve elváltam ,egyedül neveltem/nevelem. A jelenlei helyzet kialakulása ellen bár mindent mégis megtettem kialakult és rosszabbodik minden. Együttvannak párjával 4 éve közös babájuk született most nagyon örülök is,viszont a problémám az,hogy nem mennek dolgozni,a lányom párja dolgozik de 1-3 hónap és felmond.Évek óta nálunk lakik és mindig csak ígérgetnek majd beleszállnak a rezsibe de nem .Egyedül tartom a lakást, önkormányzati bérlakás,és őket és a kisbabát is.Egy keresetem van,segítségem nincsen pénzügyileg. Gyámként szerepelek (a kora miatt), szeptemberben betölti a 18-ik évét. Ismét felmondott a barátja,eddig az évek során egyszer fizettek bele a rezsibe. Kaját rezsit gyógyszereket ilyenek én veszem. Rákérdezek miért nem hajlandó dolgozni a fiú, brutális káoszt csinál a leányom, kurv.nak nevez , háborút csinál és veszekedés van. Nem érti ,hogy muszáj lenne dolgoznia a párjának,minimum. Tudni szeretném hova menjek,milyen szakember tudna segíteni? Bármilyen szóbeli tanácsot szívesen veszek. Az előző férjem semmit sem segít, új családja van. Lányom terhessége okán otthagyta az iskolát is és nincs családi pótlék meg gyerektartás. Valaki kérem,aki tud,minden útmutatást szívesen veszek! Az idegösszeomlásnál állok nem elég az egyetlen keresetem, adósságaim lettek, volt 2 munkahelyen dolgoztam az lett a vége hogy a mentő vitt el. Azóta küzdök 6 éve egy fatális betegséggel és akkoriban autoimmune betegséggel diagnosztizáltak nálam, hetekig kórházban feküdtem. Számlákat senki nem fizette akkor elkezdődött az eladósodásom!. A betegség legyengít, örülök ha 1 helyre tudok menni dolgozni. Mitévő legyek? Mihez kezdjek most???

2023. júl. 31. 20:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Huu kérdező nagyon sajnállak, örülök hogy nincs gyerekem és soha nem is akarok!
2023. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából azt nem értem, hogy amikor feltűnt hogy terhes a lányod, akkor miért nem léptél egyből? Miért kellett hagyni, hogy megszülje a gyereket?

Illetve miért hagyod hogy a te házadba ott rohadjon a parasztja???

2023. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ki kéne rakd őket. De hogy őszinte legyek nem lennék képes kirakni az unokámat. Valahogy magamhoz venném a gyereket ők meg oldják meg, ők a felelősek a helyzetért nem a gyerek. De ez csak az én meglátásom.
febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!