Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, ha egy szülő a...

Az normális, ha egy szülő a középsuli utolsó évéig beköti a füzeteit és felírja rá az adatokat?

Figyelt kérdés
Tehát pl Kovács József 12.B Matematika.
2023. aug. 1. 13:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2023. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Attol.fugg.


Ha ketyos a gyereke akkor normalis.

Ha lusta a gyereke es nincs kedve veszodni.a.lustasagaval, akkor normalis.

Ha a gyerek valami nagyon elfoglalt sportolo es epp edzitaborban volt vagy nyaralni vagy akarhol akarmiert es a szulo meg otthon unta magat es miutan bevasarolta a taneszkozoket be is csomagolta es fel is cimkezte normalis.

Ha megkerte ra a nagy canga gyereke, hogy anya vagy apa en ugy utalom ezt a csomagolasos, vinnyettazos nevrairkalos reszt pliz csinald meg helyettem es kvazi korbeudvarolta funyirast ajanlott helyette vagy vitt sutit, akkor normalis.


Ha a.gyerek kezzel labbal tiltakozott ellene hogy a szulo ne legyen mar ilyen iranyitasmanias es ne helyette cimkezzen es takarodjon a szibajabol es a tobbi es a szulo ejjel ennek ellenere kicsempeszte a fuzeteket/konyveket es becsomagolta es felirta ra a gyerek nevet is, na olyankor NEM NORMALIS.



Szulokent mondjuk remelem a.fentiek kozul.csak a taboros es en unom magam helyzetbe vagy a szepen megker ra es en csinalgazom o meg mpndjuk helyettem.csinal valami teendot fog majd elofordulni.


Amugy meg ki az a hule 12.B skent.aki elarulja hogy azt a szuloje csinalta?:-))

2023. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Legalább 17 éves a gyerek, ennyit csináljon meg magának. (A szülő meg akadjon le a gyerekéről, és engedjen már egy kis önállósodást.)
2023. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem, írom ezt úgy, hogy pont így viselkedett anyám, aztán meg ment a nyígás, hogy milyen önállótlan meg életképtelen vagyok, meg az a k.rva mártírkodás a részéről. Senki nem kényszerítette, ő csinálta magától, és a legkisebb önállósági próbálkozásaimat azonnal letörte, mondván ahhoz te béna vagy / nem menne / nem tudnád / úgyis elb.szod, stb. Elegem van a nagy mártírp.nákból.
2023. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Max ha a gyerek értelmi sérült. Amúgy nem. Ha amúgy értelmileg nincs baj a gyerekkel, akkor vagy folyton helikopterezik felette és ezzel az őrületbe kergeti a gyereket, vagy felnevelt egy totál életképtelen anyuci pici fiát/lányát
2023. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

2 fiam van. Már felsőben sem lett "bekötve" a könyv, füzet, csak etikett cimke és név, de így is szép állapotban maradtak.

Van aki végzős gimisként ilyenekkel vacakol?

Nem normális. :D

2023. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem látnám a kategóriát, bizony nem érteném a kérdést...
2023. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is anya csinálta ezt. Hogy miért??

Mert én nem csináltam volna meg. Mai napig nem értem, hogy minek befedni?? Ráírtam volna belülre a nevem és csókolom.

Meg ha magamnak kellett volna befedni nem szórakoztam volna vele. Szépen nem tudtam volna rá rakasztani a fedőt, a bele bújtatóst meg nem szerettem, mert ha úgy volt az könnyen lejött.

Anyának volt ez mániája, így ő csinálta. Nekem is, nővéremnek is.


De hogy bamba, életképtelen gyerek lettem volna azzal vitatkoznék. Egész középsuli alatt kolis voltam. Magamnak vásároltam, csináltam a saját dolgomat. Ha okmány irodába kellett menni és nem kellett valamihez szülő akkor mentem egyedül. 18 éves korom után meg aztán pláne. Ami úgy volt mindent magamnak intéztem és intézek. De a könyvek fedőzését azt anya csinálta, ettől szerintem nem leszek fogyatékos, hogy pl a banki ügyeimet, a nav papírokat, fogászatot mindent magam intézek, de édesanyám fedte be a középiskolai könyveimet, mert azokat bizony be kellett fedni.

(Ugyan itt érdeklődnék, hogy annak mi értelme van?? A ne koszolódjon szerintem nem jó válsz, mert vagyok annyira értelmes, hogy na a borítójával próbáljam megtörölni a számat evés után, vagy hogy ne vízbe rakjam bele. Szóval tényleg nem értettem soha. Egyetemen a hófehér papír lapjaim is, amit fél évig használok, azok is patyolat tiszták, szóval tényleg nem értem.)

2023. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

8.

Gimiben is kérték? Vagy csak anyukád akarta?

Mert már altalános felsőben sem kérik.

2023. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Szerintem sem normális, nekem is utoljára alóban csinálta meg anyum, utána már nem is kellett. Én felírtam mondjuk a nevemet, osztályomat és a tantárgyat, hátha elveszne a suliban, akkor tudják, hogy nekem kell adni, de sokan már ennyit se csináltak. Lefedni meg főleg nem :D


Az exemnek viszont a helikopter anyja csinálta és innen jött a kérdés, mert eszembe jutott :D Már egyetemre járt, nála voltam és az anyja éppen pakolt, megtalálta a gimis füzeteit és ott mutatta nekem, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy nézd ezt így kötöttem be, ezt úgy, a tollat, amivel felírtam az adatokat azt az xy boltban vettem, stb :D Aztán amikor kettesben maradtunk, mondtam neki, hogy azért ez elég gáz, hogy az anyja köti be a 12.-es füzeteit. Gonoszan nézett rám két percig, mert addig kellett gondolkodnia valami kamun, amivel kimenti magát és azt mondta, hogy azokat a füzeteket alsóban előre megcsinálta. Peeeerszeeee, általánosban tudta, hogy gimiben B-s lesz a gyerek :D De az ő anyja mindenben kiszolgálta, úgyhogy ez nem meglepő, csak ciki, hogy nem mert neki szólni.

2023. aug. 1. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!