Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a gyereketek...

Mit tennétek ha a gyereketek öngyilkosságot kísérelne meg?

Figyelt kérdés

Ha a 24 éves gyereketek depressziós és megpróbálna öngyilkos lenni.

Mit tennétek dühösek lennétek rá?

Megpróbálnátok kedvesebbek lenni vele ezután? Vagy hagynátok csináljon amit akar ha már úgyis felnőtt? Őszinte válaszokat írjatok



2023. aug. 18. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Összetörnék.

Hogy kedvesebb lennék-e vele, azt nem tudom értelmezni, én kedves vagyok a gyerekeimhez enélkül is. Szeretném utána is ugyanúgy. Csalódnék, hogy ilyet tett, de megpróbálnék segíteni neki. Viszont itt a másik dolog is, amit írsz: "hagynátok csináljon amit akar ha már úgyis felnőtt"

Igazából olyan nincs, hogy a szülő nem hagyja a gyereket öngyilkosnak lenni. Ilyesmit az mond, aki a figyelmet akarja felhívni magára. Aki meg akar halni, az meg is hal, nem vár engedélyre. És nem is marad "véletlenül" életben.

2023. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
16%

Nincs motivációja.

Mindenképp sportot javaslok.

Versenyszerűre képezze magát.

Meg is van a cél

2023. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Laylah ***** válasza:
88%
A beteg gyerekre nem haragudni kell meg körbenyalni ideig-óráig, hanem segítséget nyújtani neki!
2023. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Ezt már egyszer feltetted.
2023. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Azzal mégis mire mennél, ha dühös lennél rá?? Bár ha azt szeretnéd, hogy legyen 2. kísérlet is, akkor ezzel segíthetsz neki benne.

Terápia kellene neki, plusz életmódbeli/környezeti változás.

2023. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Pont azt, amit az előző 15 ugyanilyen kérdésnél.
2023. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván előtte is láttam volna már, hogy problémái vannak. Nyilván javasoltam volna, hogy menjen (menjünk) el szakemberhez. Ezek után nyilván ezt erősebben tanácsolnám, ill. én magam mindenképp elmennék, hogy mit tehetnék érte, ha ő elutasítja a szakembert.
2023. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon el gondolkodnék azon,hogy mit rontottam el...

Mondjuk a kérdés hitelessége ott elbukott nálam,hogy


"hagynátok csináljon amit akar ha már úgyis felnőtt? "


Ilyet szülő,normális ember nem,hogy a gyerekére,vagy szerettére de még idegenre se mond 😂😂😂

Kérdező vedd újra a család fogalmát,mielőtt fárasztod a népet

2023. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Személyes tapasztalatom nincs

De a párom nővére az ereit vágta fel 19èvesen

A mentô utàn minor hazakerült..a fater olyan fejmosàst tartott ès ùgy megverte szerencsètlen csajt hogy nem mehetett oràkra se mert tiszta kèl zöld volt meg kirepedve a szàja többhelyen feldagadva…

Ès mostanra 34-5èvesen aztmondja hogy azutàn soha az èletbe eszèbe sem jutott

Na de gondolom ez azèrt szemèlyfüggô

2023. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni változtatni hogy ne próbálja meg újra.
2023. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!