Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy bocsássák meg anyámnak,...

Hogy bocsássák meg anyámnak, hogy az egész életemet tönkretette?

Figyelt kérdés
Az apám is nagyon rossz ember, az iskolákban kiközösítettek és bántalmaztak a szó összes formájában és soha nem segített nekem, hogy átmehessek másikba vagy valami. Mindenki sajnálja őt, hogy milyen nehéz lehet neki, de én vagyok az egyetlen akit sajnálni kéne…

2023. aug. 18. 21:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%
Nem te vagy a Jóisten, hogy mindenféle aljadéknak megbocsáss. Kerüld el, ne tarts kapcsolatot vele semmilyen szinten és esetleg keress egy jó pszichologust.
2023. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
54%
Ideje felkeresni az iskolapszichológust szeptemberben.
2023. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy pszichológus se tud nekem segíteni. Már 5-nél voltam a legjobbak a környéken és szinte nyíltan kimondták, hogy nem tudnak mit kezdeni velem
2023. aug. 18. 22:28
 14/35 anonim ***** válasza:
98%
Mi a konkrét baj anyuddal és apuddal?
2023. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Leírásban nagyjából leírtam, bővebben nem szeretnék itt róla beszélni. Apám az igazából nincs képben évek óta, de miatta vagyok jópár helyen megítélve… :)(
2023. aug. 18. 22:32
 16/35 anonim ***** válasza:
27%

Hidd el, hogy vannak még ennél sokkal rosszabb élethelyzetek is!


Én kerek 30 évesen ébredtem rá, hogy a az anyák egy titkos klerikálfasiszta rend tagja, mert mindig az apámra (aki szintén nem volt 100-as) volt ráverve a családi balhé. Mikor anyám haverjai meggyilkolták az apámat és tönkretették a tudós-mérnök karrieremet, akkor történt meg a dekonspiráció, és azóta tudok csak szabadon élni - ami nagy valószínűséggel életem végéig segélyen való tengődést fog jelenteni.


Ha egy közeli hozzátartozóm nem járna hasonló cipőben, akkor valószínűleg a zárt osztályra is bejuttattak volna, ahol tönkretették volna az idegrendszeremet. Így csak lesározva és közbolondként kell leélnem az életemet, mert az egyetemről is elárultak a kompetens személyek.


A legmagasabb állami szintről lefojtatott rehabilitációs eljárás nélkül már soha nem fogok tudni lábra állni anyagilag és társadalmilag, és egy priuszos senkiként kell élnem, mert a helyi munkaügyi hivatal már több mint 15 éve leszarja, hogy az igazgatók komolyan veszik a hivatalosan nem létező titkosszolgálati feketelistákat, ahova bármilyen komoly értelmiségit bejegyezhetnek "csak úgy" bírósági határozat nélkül!

2023. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
14%
*az anyám
2023. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
25%
#16 Velem is ugyanez! <3
2023. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
#16. Hasonló velem is…
2023. aug. 18. 22:51
 20/35 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon egyszerű. Nem kell megbocsátani. Legyen belőle motiváció, hogy azért tanulj, majd dolgozz, hogy mielőbb megszabadulj tőlük és vissza se nézz, amint alkamad van rá. Egy barátom pont így csinálta. Jelenleg felnőtt ember 20 éve nem látta a szüleit. Egy közös rokon kapcsán tudja, hogy ők keresnék, de a barátom nem kíván velük találkozni. Nem tudják hol lakik, mit dolgozik van-e párja esetleg unoka. Azt mondta számára ők halottak.
2023. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!