Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 23 éves vagyok és beidéztek...

23 éves vagyok és beidéztek tanúkihallgatásra a rendőrségre, anyám azóta folyamatosan hívogatja a rendőrséget, hogy adjnak neki a vallomásomból, ez normális?

Figyelt kérdés

Azon is kiakadt, hogy mi az, hogy nélküle meg mertek hallgatni, mit mondtak. Mivel itthon lakom, nem tudtam eltitkolni. Ahogy hazaértem, kicsinált, hogy most biztos visznek a börtönbe... Meg hogy hol van a vallomásom, mert el akarja olvasni. Direkt nem kértem, pont ezért. Teljesen őrült, folyamatosan kicsinál, aláz, meg "min megyek keresztül, hogy rendőrségi levél jött". Aznap este azonnal el akart indulni és beült az autóba, hogy megy az egyik rendőr ismerőséhez, kikéri tőle a vallomásomat és feliratta egy cetlire a nevét, aki kihallgatott. Szerintem amúgy hazudnak neki, meg folyamatosan azt mondják neki a rendőrségen, hogy szabadságon van az illető, 2 hét múlva tudja keresni. Egyszer engem kényszerített rá, hogy felhívjam őket, égett a pofám végig. Utána arra akart rákényszeríteni, hogy menjek be, vonjam vissza. Minden nap azzal kezdi, hogy mikor hívom fel őket és megyek be a vallomásomért. Hiába mondom neki azt is, hogy a rendőrség nem szórakozás, mit gondolnak rólunk. Sokszor a híváslistán látom viszont, hogy megint hívta őket. Hiába mondom, hogy felnőttként nincsen joga hozzá.


A másik, hogy valamilyen módon mégis megszerezte, vannak barátai, de hogy bármelyik az állását kockáztatja egy ilyen hülye miatt. Felnyomnám, de nem tudom ki lehetett, így meg nem lehet.


2023. szept. 4. 07:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
Ha ennyire titkolod, én megértem, hogy túlzásba viszi az aggódást, mert nyilván van rá oka.
2023. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
jóvan
2023. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem aggódik, a haverját akarja védeni. Miatta hallgattak ki. Nem titkolom, csak mivel semmi köze hozzá, tudtam, hogy elkéri, nem hoztam papírt.


Ez nem aggódás, ez kontrollmánia. Fejébe vette, hogy kicsinál. Meg a rendőrség nem szórakozásra van.

2023. szept. 4. 08:13
 4/31 anonim ***** válasza:
14%
És miért nem mondod el, hogy mit mondtál? Abból balhé lenne? Mert így sincs nyugtod, hogy hallgatsz.
2023. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs "jóvan", ártott nekem épp eleget eddig is "anyám", amint lehet minden létező kapcsolatot megszakítok vele. Nekem ez az idegeskedés nem hiányzik, mert éppen mocskolódik nonstop, meg fejébe vette, hogy "visznek a börtönbe", mert egyszer kihallgattak. Lejárat másoknak is, megbte hogyan éreznéd magadat, hogy emiatt hívogatja nőket, vagy éppen odacseszi és kényszerít, hogy érdeklődjek én, vagy kidob a házból?
2023. szept. 4. 08:30
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Anyukád nem normális. Ha kikerült hozzá a te vallomásod, akkor szerintem jelezd ezt a rendőrségen, hátha fenéken billentik azt, aki kiadta anyukádnak.
2023. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
ÉS ezzel a kérdéssel mit akarsz? Tudod jól, hogy nem normális ez. Akkor most mit szeretnél? Írjuk le, hogy költözz el, hogy Te leírhasd, hogy nem tudsz?
2023. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
Vótmá'
2023. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

"Vótmá'" persze...


Egyébként én nagyon bánom, hogy egyszer is felhívtam őket miatta. Nem tudja felfogni, hogy van jobb dolguk is, meg hogy ezzel őt kiröhögik. "Szerintem azért hívatta velem őket, mert őt elküldték a francba. Hozta a telefont, hogy na hívd fel, nem is hívtad őket ma, kidoblak, ha nem hívod, hívjam én akkor". Nagyon-nagyon gáz volt... Fel akart ültetni buszra, hogy menjek be elkérni, hogy átbogarássza és számára nem tetsző lenne, akkor mutogathatná, meg kicsinálhatna...


Most azt vette a fejébe, hogy engem biztos átvert a rendőr. Illetve "miért voltál bent 1,5 órát, mit csináltál addig, biztos valamit csináltatok". Annyira gonosz, de annyira. De akárhogy is, csak megszerezte. Azt meg végképp nem fogja fel, hogy semmi köze. Életem végéig hallgatom majd ezt.

2023. szept. 4. 09:02
 10/31 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy hallgatod, hiszen azt választottad. A boldogságod útjában csak te fekszel. Nem anyád.
2023. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!