Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves gyermekem megjegyzést...

16 éves gyermekem megjegyzést tett arra, hogy összeházasodunk a párommal: "50 évesen már minek akartok összeházasodni, előbb- utóbb úgyis meghal mindenki". Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 15:58
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
74%

#30

Ez igaz, ha anyukáé a lakás, de házasok, haszonélvezet lesz a férjé, ha anyuka hal meg előbb.

Szóval ott lesz egy lakás, ami lényegében az özvegy férjjé. Hiába a tulajdonjog a lányé, nem tud vele mit kezdeni.

Ezért nem szoktak egyébként összeházasodni azok, akiknek van saját családjuk.

2023. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
82%

31.

Bizony ám!

Amúgy inkább férfi lehet a kérdező, ennyi idősen 16 éves gyerek.

2023. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
84%
Ja, most látom, hogy nem 60, hanem 50!
2023. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
86%
A meghalásos dolog azért elég nagy súlyú megjegyzésvolt. El kell gondolkodni azon miért fejezte magát ki ilyen durván. Pszichológiai gond lehet, rosszindulat, frusztrált a gyereked szerintem, zavarhatja a házasság. Érdemes erről vele higgadtan és nem sértően elbeszélgetni
2023. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
70%

#34

Nem biztos h pszichológiai gond.

16 évesen már elkezdheti foglalkoztatni a halál gondolata.

Én olyan verset írtam ennyi idősen, ami egy haldokló öregember szemszögéből íródott.

(Ha már szóbakerült, eldicsekednék, hogy a vers megyei 2. helyezett lett és a díjátadó után, ahol fel lehetett olvasni a versünket, többen odajöttek gratulálni, hogy nekik az én versem jobban tetszett, mint az első helyezetté. Egy pályázat keretében be is került egy verses kötetbe- bocsánat a dicsekvésért)

2023. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
69%

Off


30: igaz, mondjuk erre van pont ismerősi példa. 30, élettársként lehúzott év után ismerősünk lánya tiplizhetett a halott pasas lakásából, mert a gyerek megérkezett hogy akkor most húzzon mert itten házeladás lesz... A vicc hogy amikor az apját kellett két évig a tumorával ápolni, akkor nem sietett ennyire buzogni, addig jó volt a mostohaanyu. Szóval az éremnek két oldala van, ha érdekel a párom, akkor házasodom és biztosítom a jövőjét.

2023. szept. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
82%

Semmit nem mondanék, de szerintem kinevetném, olyan abszurd. :D


Amúgy kamasz, sápítozik, teljesen normális, majd kinövi. Kamaszként én is időseknek tekintettem már a 48 éves apámat is, holott rhadtul nem volt az, de 15 évesen annak tűnt a szememben.

2023. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen felesleges is házasodni. Rengeteg pénz és majomkodás. Éljenek együtt és kész. Ráadásul így a nő kicseszik a gyerekeivel, mert a hapsi is kölykei is örökölnek a lakásból.
2023. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
15%
Utolsónál a pont.
2023. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy nem erre van a házassági szerződés vagy mi?
2023. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!