Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves gyermekem megjegyzést...

16 éves gyermekem megjegyzést tett arra, hogy összeházasodunk a párommal: "50 évesen már minek akartok összeházasodni, előbb- utóbb úgyis meghal mindenki". Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 15:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
39%

A vegkimenetelen nem lehet valtoztatni, ha mar igy is ugy is meg kell halni, akkor akar ossze is lehet hazasodni nem?


En visszakerdeztem volna, hogy ennyi erovel akkor semmit ne csinalj soha mert ugyis meghalsz?


Amugy meg csak kamasz es meg eretlen. En is mondtam ilyen jellegu hulyesegeket ennyi idosen.

2023. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
84%

38

A hapsi kölykei nem örökölnek a lakásból.

2023. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
22%

“A hapsi kölykei nem örökölnek a lakásból.”


De a fele lakás akkor is a hapsié. És ha az is elpatkol, akkor a leszármazottaié a része. Tudom, mert nálunk is ez volt. A nagymamám újra férjhez ment. Mindketten meghaltak már. A nagymamám után anyukám és bácsikám örökölt. A másik felét a férje és annak öccse kapta. Mivel sem közös gyerekük nem volt, sem a férfinak saját.

2023. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
27%
Rosszul tudod, 43-as. Azok, amiket te írsz, régi szabályok, már nem érvényesek.
2023. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
28%

Nem és igen.

Minek összeházasodni? A ritualitás nem emiatt lesz jó. Istent nem érdekli a hivatalosság. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mind meghalunk, viszont magába megint igaz.

2023. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!