Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek meleg 17 éves...

Engednétek meleg 17 éves fiatoknak, hogy a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés
Homofób megjegyzéseket nem kérek!!! Teljesen elfogadó család vagyunk, sosem csináltunk problémát abból, hogy meleg! Fél éve van egy 18 éves barátja és tegnap megkérdezte, hogy a fiú nálunk aludhatna-e. A fiút ismerjük. Kedves, tisztelettudó srác, viszont abban nem vagyunk biztosak, hogy fél év járás után együtt kéne-e aludniuk.
2023. nov. 10. 21:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Ígyis-úgyis le fognak feküdni. Akkor inkább tegyék biztonságos, kényelmes, tiszta közegben, otthon nálatok.
2023. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
81%
De ugye te sem hiszed, hogy a fél év alatt csak dominóztak kettesben? :)
2023. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem a szex miatt féltem legjobban. Arról beszélgettünk már vele, amikor elmondta nekünk, hogy meleg. Az esetleges értelmi csalódástól jobban féltem.
2023. nov. 10. 21:44
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy engedném. Ugyanúgy igénye van arra, hogy együtt aludjon a párjával, mint egy 17 éves heterónak.
2023. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen szülőket mindenkinek!


A kérdésre: Persze, nem is igazán értem, milyen csalódástól tartasz?

Az, ha úgy alakulnak a dolgok, együtt alvás nélkül is bekövetkezhetnek.


De ilyen támogató családban azt is átvészelné, tuti.

2023. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezö: Ha a fiad nem meleg lenne és egy barátnövel akarna aludni, akkor is ugyanilyen félelmeid lennének?

Különbség nincs a két helyzet között, másrészt meg egy tini elsö pár kapcsolata általában csalódással végzödik, ez hozzátartozik a felnötté váláshoz.

Szóval engedd öket együtt lenni, a többi meg majd idövel kiderül.

2023. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
83%
Igen engedném.nagy respect nektek a szülői hozzáállásért.Két meleg srácnak iszonyú mentsvárat jelent egy elfogadó családi háttér.Azt gondolom ,hogy sokkal nagyobb biztonságban tudják együttölteni az éjszakát.Kultúrált és ami a legfontosabb tiszta körülmények között.Hidd el nagy biztonság a fiának a ti szerető családotok!lehet nem lényeges dolog de én is meleg vagyok.
2023. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
87%
Fél éves kapcsolatban van, ne viccelj már... Természetesnek kéne lennie, akár meleg, akár sem, hogy fél év egymás mellett kitartás után együtt is alszanak néha. Lazíts és hagyd élni, tapasztalni és szeretni.
2023. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
83%
Engedd! Csak a kapcsolatodat rontanád vele, ha megtiltanád
2023. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
5%

Le lehet pontozni, de biztos nem. Felnőttként azt csinálna amit akarna már, de fiatalként biztos nem. Engem nem szégyenítene meg azzal, hogy fiút hoz oda.

És igen, hamarabb kerülgetnék a házamban inkább egy lányt, mint egy másik idegen palit. Erről ennyit. Gusztustalan.

2023. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!