Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 23 éves lány vagyok. Van egy...

23 éves lány vagyok. Van egy 20 évvel idősebb párom, akivel nagyon jól megvagyunk, hiába van közöttünk ennyi év. A szüleimnek nem merem elmondani, mert félek q véleményüktől. Mit tegyek? Álljak ki magamért vagy vessek véget inkább a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked ez kérdés, és ennyire függsz a szüleidtől, illetve a véleményüktől a párkapcsolattal szemben, és emiatt elhagynád, akkor neked még egyáltalán nem való kapcsolat, mindegy, hogy 23, 33, vagy 43 éves a hapsi. Te inkább a 15-16 évesek között keresgess ezzel a mentalitással, megértenétek egymást, kb azon a szinten vagy érzelmileg.
2023. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Előbb utóbb úgy is megtudnák.
2023. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Szóval a szüleid véleményétől a félelem erősebb, mint a kapcsolat? Tyű. Ez nem kapcsolat, kis cicabogárka.
2023. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
#4 Mert az, ez a tutyimutyiság netovábbja egy felnőtt embernél, ellenben ti nem érzitek gáznak azt, hogy mindenre rábélyegzitek, hogy toxikus? Véget vet a kapcsolatának, azért mert a szüleitől függ? Hát mi ez a szánalmas sz@r?
2023. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekem furcsa ez a vagy-vagy, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor döntsd el, mivel mit veszíthetsz, és mit veszítenél könnyebben.


#9: aki ilyen szavakkal illeti az embertársait, az ne jöjjön azzal, hogy ki a toxikus. Egy nem toxikus ember még a leghevesebb vitában sem képes ilyet leírni.

2023. nov. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
22 evesen 39 eves volt az exem, es nem szegyelltem a szuleim elott. Az meg plane nem jutott eszembe, hogy szakitsak azert, mert esetleg nem fogjak elfogadni. Nem akartam masoknak megfelelni.
2023. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Az attól függ. Ha elég sok nulla van a bankszámláján, akkor sztem a szüleid is megértőek lesznek ne aggódj.
2023. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon jól megvagytok, szereted, de annyi már nincs benned, hogy a szüleiddel is közöld, egy 40-es hapsival vagyok együtt.


Csak tudnám, mit eszik rajtad a férfi, mert agyban egy 14 éves kislány szintjén állsz.

Oké, biztosan jó a szx, mert fiatal vagy, de egyébként...

2023. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
#14 mit enne egy 43 éves pali egy 23 éves csajom? Azt, h 23 éves.
2023. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

En csak a komoly kapcsolatokat vallaltam fel a szulok elott, azt, hogy eppen kivel jarogatok ossze, nem, mert minek.


Volt sokkal idosebb pasival alkalmim nekem is, de en tudtam, hogy ez itt ennyi, tobbet nem vartam tole. Egyszeruen nem ugyanott tartottunk az eletben es ezt mar 20 evesen is fel tudtam fogni, komolyan nem terveztem vele egy percig se.

Ha te ugy erzed, hogy neked ez egy komoly kapcsolat, akkor vallald fel. Ha nem, akkor ne, ertelme nincs bemutatni mindenkit, aki csak jon-megy.

2023. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!