Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogyan valjambe a...

Liza309 kérdése:

Szerintetek hogyan valjambe a szüleimnek jogy együt vagyok egy "fiu"val aki egy transz Es a szüleim nem b Nagyon partolnak ebben Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. nov. 12. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Amíg a transz párodnál idézőjelbe teszed, hogy fiú addig hagyd inkább a bemutatást.
2023. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thunderfairy ***** válasza:
34%
Normális fiúval barátkozzál.
2023. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
#2 Még milyen szerencse, hogy nem "Villámtündér" határozza meg, hogy melyik ember normális, és melyik nem a társadalom szempontjából.
2023. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Milyen egy transz én még nem láttam olyat ?
2023. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem fogadják jól és tudod előre akkor ne mondd el.
2023. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha valaki nincs velee, nem támogat, akkor ne akarj vele kapcsolatot. Mindegy, hogy genetikailag és hivatalosan ki az neked. Ha nem a csapatod része, és nem a veled együtt dolgozásból látja a kapcsolatotokat, akkor káros, és kidobandó.

Ha nem támogatnak téged, akkor nem a szüleid, csak a megnevezésük az.

2023. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%

Az őszinte vallomás a legjobb.Azonban előtte közöld a tényt,hogy ki a párod,ne érje őket váratlanul.Aztán közös vacsi is jöhet.

Az őszinteség sosem hátrány.

Ha ezért elítélnek,akkor sosem voltak jó szüleid.

A szülőnek a gyermeke boldogsága kell legyen a legfontosabb,bármilyen is.

2023. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!