Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy bocsássak meg az anyámnak?

Hogy bocsássak meg az anyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja összekaptam egy semmiségen az Anyámmal, de ott olyanokat mondott, hogy azóta se tudtam neki igazán megbocsájtani. 24 évesen egy 10 évvel idősebb férfival randizok. El lett neki mondva, hogy ha bárkivel bármi komoly lesz, mindent megtud a férfiról, addig ne faggasson. Mégis faggatott, addig amíg elmondtam a korát, és azt, hogy külföldi. Az első randi utáni napon felhívott, hogy mit képzelek magamról, hogy egy ÖREGEMBERREL randizom, mekkora szégyen és ezt titkolni kell. Mit rontott el a nevelésemen, hogy ezt csinálom, és bárcsak ő halt volna meg Apám helyett (akit 14 évesen elvesztettem és pszichológus kellett ahhoz hogy feldolgozzam). Szerintem ilyet sosem mondhat egy anya a gyerekének, főleg ha tudja, hogy milyen fájdalmakat okoz vele.

A férfivel nem tudom mi a baja, mert nagyon okos, értelmes, dolgos ember, saját céggel és hosszú kapcsolatokkal a háta mögött.

Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki, de azóta is gyomorgörccsel ébredek minden reggel.

Miért folyik így bele a dolgaimba? Miért kell a privát életembe beleszólnia? Nem vagyok már tinédzser, vigyázok magamra, és mindig hosszú ismerkedés után mondok igent bármi komolyra. A férfival EDDIG semmi probléma nincs, nagyon jól megvagyunk.

Mit gondoltok, miért viselkedik így? És hogy kezelnétek őt ezek után a helyemben?



2023. nov. 19. 18:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy idővel a te anyukád is meg fog békélni vele :)
2023. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Találkozott már vele, vagy látatlanban ítél?
2023. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Anyádnál laksz? Ha nem nála akkor milyen távolságban és milyen gyakran találkoztok? Mekkora településen él anyád? Anyád egyedül él? Mekkora a rokonság?
2023. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%

azt gondolom ezek alapján, hogy anyukádt jobban megviselte apukád elvesztése, mint téged.

Természetes, hogy faggatózik, a legtöbb szülő, főleg anyukák nem bírják, ha nem tudnak mindent...vagy majdnem mindent. Persze ettől nem szép amiket mondott, de úgy tűnik az bukott ki belőle, hogy 14 éve skorod után rajta volt az összes flelősség, ami magában foglalja jelen esetben a párválasztásodat is. Ő azt hihette, majd korban hozzád közelebb álót, magyart stb. választasz és nem "ilyet", és mivel nem találkozik az ő ideáljával a te szerelmed valósága, ezért kifakadt. Amit nem kellett volna, de hát igaziból ha apukád élne, akkor ő kapta volna akifakadást.


A 10 évvel időseb pasi lehet most még nem gáz, de 40 pluszos nőként jelzem, hogy azért gondold meg...majd leszel 40 ő meg már 50 vag yt emég fitt 50 ő meg 60as elhanyagolt ...na mindegy, ez igazából csaki sakkor számít, ha egyrészt gyereket szeretnél, de csak 30 pluszoson, mert akkor eg ynálad 10 évvel idősebb az hulla lesz hozzá...ha korán akarsz gyereket akkor nem számít.

Az idősebb pasiválasztás meg sejtet mindig egy kis apakomplexust...de hát ha apukád 14 éves korodban meghalt, akkor ez is normális.

Én nem akadnék ki

Anyukád meg majd lenyugszik, hirtelen felindulásában sokan mondanak oriási baromságokat.

2023. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
"10 évvel idősebb külföldi" -lehet ezért akad ki.
2023. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, te most pasi vagy?? Mert a kérdésből ez nem jött le. :P
2023. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
10 év szitne semmi.
2023. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%
külföldi.... na ez mindent elmond rólad.... gondolom valami pakisztáni....
2023. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Anyukád szerette volna tudni, kivel találkozgatsz, de te elzárkóztál. Lehet, hogy ez esett neki annyira rosszul, hogy átváltott támadó üzemmódba. Ha békét akarsz vele kötni, akkor hagyd, hogy megismerje a párodat.
2023. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
97%

"El lett neki mondva, hogy ha bárkivel bármi komoly lesz, mindent megtud a férfiról, addig ne faggasson. Mégis faggatott, addig amíg elmondtam ..."

Nem voltál következetes.

Majd máskor ne mondj el neki semmit, amíg nem komoly a dolog.

2023. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!