Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy bocsássak meg az anyámnak?

Hogy bocsássak meg az anyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja összekaptam egy semmiségen az Anyámmal, de ott olyanokat mondott, hogy azóta se tudtam neki igazán megbocsájtani. 24 évesen egy 10 évvel idősebb férfival randizok. El lett neki mondva, hogy ha bárkivel bármi komoly lesz, mindent megtud a férfiról, addig ne faggasson. Mégis faggatott, addig amíg elmondtam a korát, és azt, hogy külföldi. Az első randi utáni napon felhívott, hogy mit képzelek magamról, hogy egy ÖREGEMBERREL randizom, mekkora szégyen és ezt titkolni kell. Mit rontott el a nevelésemen, hogy ezt csinálom, és bárcsak ő halt volna meg Apám helyett (akit 14 évesen elvesztettem és pszichológus kellett ahhoz hogy feldolgozzam). Szerintem ilyet sosem mondhat egy anya a gyerekének, főleg ha tudja, hogy milyen fájdalmakat okoz vele.

A férfivel nem tudom mi a baja, mert nagyon okos, értelmes, dolgos ember, saját céggel és hosszú kapcsolatokkal a háta mögött.

Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki, de azóta is gyomorgörccsel ébredek minden reggel.

Miért folyik így bele a dolgaimba? Miért kell a privát életembe beleszólnia? Nem vagyok már tinédzser, vigyázok magamra, és mindig hosszú ismerkedés után mondok igent bármi komolyra. A férfival EDDIG semmi probléma nincs, nagyon jól megvagyunk.

Mit gondoltok, miért viselkedik így? És hogy kezelnétek őt ezek után a helyemben?



nov. 19. 18:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Komoly anyád lehet ha egy 34 éves pali neki öregember😂😂😂
nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
A mai huszonéves srácokat figyelembe véve ez a srác illik hozzád korban.Tisztelet a kivételnek.
nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
Cool story bro 😂
nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Mindegy, hogy hány éves. Anyád már régen egyedül van, s most attól tart, hogy téged is elveszít. Még ha nem is fogalamazódott meg így benne.
nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
33%
Ugye néger vagy arab az az aranyember?
nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5 Egyik sem.

nov. 19. 19:24
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem menjen a csávó egy kört a csávóval aztán jobb kedve lesz!
nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Férjem 9 évvel idősebb, megyek letatázom :D :D :D
nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

En is 24 voltam amikor osszejottem a 11 evvel idosebb parommal. Aki azota a ferjem. 3,5 eve vagyunk egyutt.

Nem tudom otthon laksz e meg, ha igen, koltozz el, ha pedig mar nem, minimalizald a kapcsolatot anyaddal.

nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Én 20 évesen jöttem össze egy nálam 10 évvel idősebb férfival. Eleinte amikor meg tudta anyám, neki se tetszett, de aztán ahogy egyre jobban megismerte megkedvelte és mostmár támogatja, hogy vele vagyok.
nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!