Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik úgy kerültek össze, hogy...

Akik úgy kerültek össze, hogy már kamasz gyerekeik voltak mennyire volt a kapcsolatra megpróbáltatás, ha gyerekekkel együtt összeköltöztetek?

Figyelt kérdés
Esetleg volt olyan, hogy a gyerekek miatt mentetek szét?

nov. 22. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben csak nem szülőként, hanem kamaszként. 13 voltam, mikor anyukám összejött egy férfival, akinek egy 14 éves fia volt. Rá másfél évre összeköltöztek és 15 voltam, mikor összeházasodtak. Mikor már kicsit érettebb lettem kérdeztem tőlük, hogy ők hogy élték meg ezt, hogy vagyok én meg a "bátyám", de mindig csak pozitívat mondtak. Segítettek egymásnak a nevelésünkkel kapcsolatban, támogatták mindkettőnket, mintha a közös gyerekeik lennénk, és még olyat is mondtak egyszer, hogy örülnek, hogy mindkettőjüknek volt kamasz gyereke és nem csak egy valakinek, mert akkor lehet nehezebben ment volna. Lehet ebben az is közrejátszott, hogy se én se a "bátyám" nem volt lázadó típus, jól kijöttünk,nem kellett velünk veszekedni se annyit és sokszor mintha ott se lettünk volna, mert vagy tanultunk vagy elmentünk valahova a barátinkkal.
nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Vén bakkecskék, vén nőstények is megnyalják még...ahelyett hogy má a felnőtt gyerekükre hagynák eztet!
nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb gyerek nem nézi jó szemmel a " pótszülőt ".
nov. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekhez a helyzetekhez nagyon sok intelligencia kell es szeretet, ami az emberek 95% ból hiányzik!
nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kamasz fiam van, férjemnek kicsi ovis volt a fia és kamasz a lánya, amikor megismerkedtünk, majd összeköltöztünk, a 2 nagy él velünk. Szuper jól kijönnek egymással, mint öcsi-nővér és mi is egymás gyerekeivel. Kamasz fiamra nagyon ráfért a "férfi a háznál", mert ő nagyon is hajlamos volt elharapódzni, hogy nem az apjával éltünk. Ők is jól kijönnek egymással. Nem mint apa-fia, inkább baráti kapcsolat, de a férjem maxi tartja azt a távolságot, hogy a gyerek azért tisztelje és hallgasson rá, ha szükség van a fegyelmezésre pl.
nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
2/5 De primitív vagy!
nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

16 voltam, szerinted? Mennyire örültem egy 5 éves, mindenen nyávogó hisztis gyereknek, aki random bejárkált a szobámba, ellopott tőlem ezt-azt, de "hagyd rá, még kicsi". Vagy a nyakmaba sózták, mert úgyis otthon vagyok. Hát bmeg, de úgy őszintén.


Utáltam az egészet - a kényszerű együttélés minden pillanatát, főleg, mivel apám meg a nő eldöntötte, mi meg alkalmazkodjunk, ha akarunk ha nem.


Amint tudtam végre elköltöztem. Nem igazán járok haza, nem érdekel a "család" azon része.

nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

7-esnek: ez nagyon csúnya dolog, amit veled csináltak.

Egyelőre a 15 éves fiammal van egy szobában a férjem 7 éves fia, amikor nálunk van láthatáson, de remélem tavasszal el tudunk költözni, lesz mindenkinek saját szoba és soha nem toljuk rá a kisgyereket sem a fiamra, sem a szintén kamasz nővérére. Nem ők csinálták azt a gyereket.

Nem csodálom, hogy besokalltál tőlük.

5-ös voltam.

(Mi amúgy ketten költöztünk össze eredetileg, ezért is ez a kis albérleti lakás, amiben jelenleg lakunk, mert az én fiam az apjával élt akkoriban, férjem gyerekei pedig az anyjukkal, aztán 1,5 év után egymás után átszivárogtak hozzánk a nagyok:) )

nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!