Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a kamaszlányotok anno nem...

Ha a kamaszlányotok anno nem mondja el nektek, hogy megjött az első menstruációja, honnan/mennyi idő után vettétek volna észre, hogy már van menzesze?

Figyelt kérdés
Esetleg van itt olyan anyuka, akinél ez történt, nem szólt róla a lánya, amikor menstruálni kezdett? Mennyi idő kellett, hogy rájöjjetek? Honnan vettétek észre?

nov. 26. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondtam el. 11 éves voltam, amikor először megjött. Soha nem beszéltünk erről otthon, csak a barátnőimtől tudtam róla, ezért fogalmam sem volt, hogyan mondjam el, de igazán nem is éreztem szükségét. Tudtam mi történik és hogy mit kell csinálni, így nem szóltam róla. Kb. két évvel később otthagytam ázni egy bugyit fürdőszobában, mert véres lett. Anyukám előbb jött haza a munkahelyéről, bement és meglátta. Azt mondtam neki, hogy akkor jött meg először.
nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 K.O. ***** válasza:
77%

21:32

de 2 év alatt nem is kérdezett?:O és hogy oldottad meg a betét dolgot?

nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anya akkor már nem élt, de teljesen természetes volt, hogy apának elmondtam.

Jó, igen, elsírtam magam, mert mégiscsak férfi, és irtó kellemetlennek éreztem 13,5 évesen, de bsszus, az apám.


Viszont ismerek olyat, akinek olyan elmebeteg anyja volt, hogy nem merte elmondani :(

nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!