Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16éves kamasz fiam pár hete...

16éves kamasz fiam pár hete reggelente szokott kávézni.valamelyik reggel láttam ,hogy kávézás közben cigizik is.Mit tegyek?többi lennt...

Figyelt kérdés
Nem titokban ,elbújva ,hanem a teraszon.Tudta ,hogy otthon vagyunk.Hozzá tartozik,hogy nagyon jó a szülő -gyermek kapcsolat.Ezért is kérdeztem meg rögtön ,hogy miért ,és mióta szívja.Elmondta ,hogy pár napja szívta el az első cigijét kávézád közben.és nagyon bejött a kettő együtt.de csak kávézás közben .Elmondta őszintén azt is ,hogy a férjem cigijéből szokott egy szálat elvenni.Nem tudom mit tegyek.Nem akarok túl engedéleny sem lenni,de azt is tudom,ha most elkezdek palávert csinálni attól még ugyanúgy cigizni fog.plussz az őszinteségnek is annyi lesz.A férjemmel beszéltem róla,ő azt mondta ,hogy addig míg egy két szál megy el a kávé mellé ,addig nem biztos hogy nagyon kellene tiltani.

dec. 3. 12:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
25%
Számomra az is aggályos, hogy miért iszik a 16 éves kamasz kávét. Ha ilyen aligvanbennekoffein kávé, oké, de a 16 éves sportoljon, étkezzen egészségesen, ne ilyen hülyeségekkel éljen kamaszként. Mondjuk úgy tényleg nehéz lesz, ha az apja cigizik.
dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Uhh ...szegény gyereked úgy megvernéd hogy "még a nevét is dadogva mondaná ki"?Köszönöm a jó tippet...,de inkább akkor marad a reggeli kávé ,cigivel.
dec. 3. 14:36
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szülő dohányzik, az a gyereknek is jelent valamennyi késztetést a rászokásra.
dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%
#12 Végre egy normális szülő, a többi az ilyen "karácsonyi szent" vagy troll, akik itt élik ki magukat, sz4rd le, kérdező, nem a napi 2 cigibe fog belehalni, ha mellette egészségesen él, és pláne nem a kávétól.
dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
19%

Az én lányom is 15 éves és hellezik dohányzik. Azt tesz a testével amit akar. Én is cigizek, kávézók amúgy és élek boldogan!

Derűs napot kívánok

Adri

62N_incel

dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%

"Nálunk ilyen lenne adnák én neki olyat nem hogy kávét nem ihatna még a nevét is dadogva mondaná ki !"

Szomorú, hogy ilyen emberek szaporodhatnak.

dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
A bizalom a legfontosabb. A saját tapasztalatot nem pótolja semmilyen intelem. A közössége,barátai,ha cigiznek,ő is fog,ha nem,ő sem. A tiltás semmit sem ér. A társaság döntő befolyással bír.
dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzátenném ,hogy nyilván nem örülök neki,hogy cigizni láttam,és nem tört elő belőlem a szülői büszkeség,de azt gondolom ,hogy ahogy és amilyen őszinteséggel elmondta,nem tagadta,sőt azt is elmondta ,hogy az apja cigijéből vesz el kávézáshoz.Ezt az őszinteséget kár lenne elrontani durva fizikai bántalmazással.illemtudásra és kötelességtudatra ,valamint őszinteségre neveltük.nem voltunk soha a brutalitás hívei,de nem is kapattuk el .Anélkül ,hogy piedesztára emelném,annak azért örülök ,hogy őszinte volt velem
dec. 3. 14:59
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező a 82%-os lepontozo! Nevelni kolkot nem tudol
dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Egyszer nyomtam véletlen félre a zöld pipát....ez tény .de a számomra hasznos válaszokat nem pontozom le.nem azért kérdeztem hogy itt pontozgassak.
dec. 3. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!