Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyud segített az első szőrtel...

Anyud segített az első szőrtelenítésben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kértél valakitől segítséget hozzá?

dec. 8. 21:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Teljesen egyedül oldottam meg.
dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Miért kelett volna? Elmondta, hogy milyen irányba húzzam a borotvát, hogy fertőtlenítsem, miben kellett volna asszisztálni?
dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Teljesen egyedül borotválkoztam.Eleinte nem mertem szólni hogy borotválkozni szeretnék 13 évesen így anyum borotváit lopkodtam.
dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
29%
Igen, egyutt borotvaltuk a zacsim.
dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
91%
Nem! Még ellenezte is,hogy minek ilyen fiatalon borotválni a lábamról a szőrt.
dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem
dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%

Nem kértem segséget, annak idején anyámmal nem lehetett ilyenekről beszélni. Vettem egy borotvát amikor elküldött egyedül a boltba és a többit megoldottam.

A lányom 12 évesen kért tőlem borotvát. Vettem neki. Elmondtam mit és hogyan, de elsőre annyira rástresszelt, hogy végül én borotváltam meg a hónalját és a szeméremdombját. Utána már csinálta egyedül. Anyaként jól esett, hogy velem sokkal jobb a kapcsolata, mint nekem anyámmal volt.

dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Persze.
dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom, dehogy.
dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is voltunk olyan viszonyban, mérges is volt, amikor meglátta. 15 évesen hónalj és alsó lábszár, borotvával... hát beletelt egy időbe és néhány vágásba míg megtanultam használni. :D
dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!