Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS!!!! Problémamegoldás anya...

SOS!!!! Problémamegoldás anya fia küzdelem apa ellen. Mit lehet tenni???? Seg.ítsetek.

Figyelt kérdés

Apa nem dolgozik, nem tart el minket és anyát is semmibe nézi sőt folyamatosan leszólja, sértegeti.


Nagyon nagyon sok, förtelmes dolgokat csinál (pm) ha valakit nagyon érdekel elmondom nagyvonalakban.


A lényeg: anya többször felállt, hogy költözünk de végül vagy neki ugrott, folytogatta, kikotozte, hogy ne tudjunk menni vagy pedig [lefeküdtek (szexeltek)] és a probléma "mególdódott".


Egyáltalán nem normális ami itt uralkodik...


Én mint egy 16 éves fiú, hogy beszéljem rá anyát, hogy már tényleg csináljon is valamit és legyen tettleges a cselekedete.


A szituáció SOS!!!!!! még újév előtt költöznénk. Vagy egy rokonunk és oda adná a házát (van 1 amit nem használ) de csak tegyünk már valamit mert ez nem rendszer....



Köszi. :(



dec. 26. 03:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ostor
dec. 26. 16:32
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy még nevelőotthonban is jobb helye lenne a testvéreidnek, mint otthon.

Miért akarsz anyuddal egy bizonytalan helyzetbe kerülni? Mert anyád nem tud féken tartani, és akkor hurrá, tiéd a világ? Apád utánatok menne öt perc alatt, és anyád vissza fog menni hozzá. És?

Miért nem próbálsz ésszel gondolkodni? Az egyetlen, azonnali megoldás a jelenlegi helyzetből kikerülni az lenne, hogy elbattyogsz a rendőrségre, és védelmet kérsz. Vagy megkeresed a NANE telefonszámát, és anyáddal felhívatod (csak szólok, hogy anyád nem fogja apádat elhagyni. Ha el akarná hagyni, már rég megtette volna, és a fojtogatás és kikötözés után elment volna a rendőrségre. De ő nem akarja apádat elhagyni)

De egy gyerekotthonnal járnátok a legjobban. Akkor anyád annyiszor szexel apáddal, ahányszor akar, de ti, a testvéreiddel együtt, biztonságban lennétek. Egyébként úgy tudom, hogy elég hamar nevelőszülőkhöz kerülnétek, nem maradnátok sokáig az intézetben. A testvéreket együtt szokták elhelyezni. Szerintem te nem apádtól akarsz menekülni, hanem úgy általában, mindentől, a mi a jelenlegi otthonodat jelenti. Ami érthető, de használd a nevelőotthont-nevelőszülőket egy lehetőségnek, ahol lehetőséged lenne leérettségizni nyugodt lehetőségek mellett, 18 éves korod után meg önállósodhatsz, nyugodt körülmények között.

Nekem hebrencsnek tűnsz, nem pedig aggódónak, aki hideg fejjel akarja a saját életét jobbá tenni.

Azért akarsz még szilveszter előtt elköltözni, hogy a szilveszteri ivászat nyugodtabb legyen, mert anyád gyenge egyéniség ahhoz, hogy neveljen?

Nekem úgy tűnik, csak emiatt SOS a kérés.

Ha igazán SOS lenne a helyzet, akkor már két napja a rendőrségen diktálnád a feljelentésbe apád tetteit.

dec. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!