Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem hagy békén azzal,...

Anyám nem hagy békén azzal, hogy már gyerekemnek kellene lennie. Ezért állandóan beszól nekem. Én nem akarok és nem képes ezt megérteni. Ilyen esetben nem lehetne a szülőt betenni valami otthonba vagy pszichológushoz vinni?

Figyelt kérdés

#gyerek #család #szülő #kényszer #gyernekvállalás
jan. 2. 15:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Téged ki rángat el hozzá? Mert távolságot tartani tőle sokkal kevésbé radikális, mint amiket megoldásként felvázoltál.
jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki,hogy meleg vagy,a saját nemedhez vonzódsz.

Sőt így még az új törvény miatt még örökbe se fogadhatsz

jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vagy nem , anyukádnak ezt tiszteletben kellene tartania, hogy te nem szeretnék gyereket.

Csak az idősebbeknek bevan rögződve hogy minden nőnek szülnie kell.Nem kell, a mai világban már sokan nem szeretnének gyereket. Annyit tudsz tenni hogy nem nem beszélsz vele, vagy megmondod neki durvábban hogy szálljon le a témáról mert ha nem nem állsz vele szóba, nincs kedved hallgatni a baromságait.Egyébként ha akarnál gyereket se lenne joga meg kedves tőle hogy ezt kérdezgeti állandóan.

jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nála laksz?
jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Otthonba rakni, mert unokat akar? Ezt hogy találtad ki?
jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt én is mondtam neki, hogy akkor fogadjon örökbe. De erre az a válasza, hogy neki csak unoka kell."


Akkor mutasd meg neki a cikket az 59 éves magyar nőről, aki kihordta, és megszülte a saját unokáját. 😄 És mondd neki, tessék, itt a lehetőség.

(Igen, tudom, hogy az a nagyi a lányának szülte, de a poén kedvéért én eljátszanám anyámmal.)

jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha konkrétan megmondod neki hogy ez zavar akkor mit mondd rá?
jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért beszélsz vele?


Azért csinálja, mert beengeded az életedbe. Nem otthonba kell tenni, hanem ignorálni.

Telefont nem felvenni, üzenetekre nem válaszolni, és természetesen nem beengedni a kapun.

jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Minek állsz vele szóba? Minek mész házhoz a pofonért? Annyire mégse zavar téged, hogy egy szar ember, ha még mindig látogatod.
jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ezt csinalja az apám még az oreganyám 20 eves korom óta rohadt faraszto
jan. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!