Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ordít és sír mindig?...

Miért ordít és sír mindig? Hogy tudnám ezt megszokni?

Figyelt kérdés

Anyukám sajnos eléggé hirtelen haragú. Igazából bármi baja van, vagy ordít velem vagy sír. Nem tudja a dolgokat higgadtan kezelni.


Mit tudnék tenni, hogy ne menjen rá az idegrendszerem?


Külön költözni nem tudok, nincs annyi keresetem. Sajnos paromhoz menni sem, mivel a munkám Budapesthez köt.


Volt, hogy sok ideig nem laktam itthon mivel a viselkedése elüldözött.



Tény, én sem vagyok szent. Kikapcsolódás nekem az online játék és szeretek edzeni. Igazából mindenért megszól, amit csinálok. Ez alól kivétel igazából nincs is.



jan. 10. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
82%
És? Más országban nincs munka?
jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad korábban -ő mondta-, hogy nem akar hazamenni, és veled élni.

Ha nem akar veled élni, az csak úgy képzelhető el, ha külön éltek.

Ha elköltözöl azért nem tagadhat ki az örökségből, ahhoz komoly ok kell.

Te milyen megoldást tudsz elképzelni erre a helyzetre?

jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

21. Mint írtam, nincs megtakarításom. Ezt miért nem lehet felfogni? 😅


Nem fogok így nekivágni, ráadásul nem beszélem az ottani nyelvet. Angolul beszélek közép szinten..

jan. 10. 20:42
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
16. Hiába nevetsz, a saját lábamdra kell álnod. Az első évben megertem ha elmegy a fizetés de tervezned kell ha ilyen a családi hátteret. Gyűjts pénzt hogy albérletbe mehess.
jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

22. Igazából azt, hogy megcsinálom az itthoni dolgokat, de mint írtam, sokszor az sem elég. Egyszerűen egy probléma és rajtam csattan az ordítás.



Külön mennék, ha lenne pénzem. De egy fél év legalább kellene, hogy meg tudjam ezt valósítani. De utána úgy is az lenne hogy egyedül maradt az egész házzal és mindennel, ő öreg hogy a fizikai dolgokat elvégezze itthon. Amikor én éltem itthon, mindennap fenyegetett és egyébként próbált jogi útra menni a kijelentéssel, de nem ő az egyetlen tulaj itt, hanem a nővére is.

jan. 10. 20:44
 26/63 A kérdező kommentje:
24. Ez nem az az a nevetős fej, megnyugtatlak. Inkább "kínos" fej.
jan. 10. 20:45
 27/63 A kérdező kommentje:
Amikor nem éltem itthon*
jan. 10. 20:45
 28/63 anonim ***** válasza:
28%
Kifigás, kifogás, kifogás. Van lakhatása a csődörnek, milyen megtakarítás kell erre? Nem beszéled az ottani nyelvet? És? Cimborám és a felesége is úgy ment el itthonról. Mit ad isten, megtanulták. Munka mellet, csak megsúgom.
jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

28. Még mindig nem csődör, kérlek tanulj egy kis modort.



Mivel nagyon jó munkalehetőséget kaptam, most nem fogom otthagyni. Innen idővel tudnék másik országba is menni, de most a betanulásra, később a jogosítványra szeretnék készülni. Utána igazából már át tudnám magam kérni másik országba. A területi vezető ezzel teljesen egyetértett és mondta van erre lehetőségem. De betanulás előtt ezt nem tudnám meglepni.

jan. 10. 20:49
 30/63 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan jó az a munka, akkor jól is fizet - amiből meg elindulhatsz fizetés után. Most akkor mi van?
jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!