Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá nevelőapám...

Hogy vegyem rá nevelőapám munkaidő után pihenhessek?

Figyelt kérdés
Felénk , ha valaki munkaidő után pihen arra nevelőapám már gumicsövekkel támadna. Én reggel 4kor kelltem, most végeztem a munkával és jó feldőlni az ágyra pihenni, eldőlni. Nevelőapám igazi régimódi és ő ezt nem engedi, mert aki munkaidő utan pihen azt meg kell támadni meg kell verni.
febr. 2. 14:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
miért csak akkor szeretné a szülő a gyerekét ha gazdag? nálatok nagyon nagy gond lehet a családban.
febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Én csóró és sikertelen vagyok az élet minden területén, de anyám szeret.
febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Amíg egyetemre jártam kedvesek voltak velem, amikor megbuktam egyetemen azután egy kedveset se mondanak legnagyobb féregnek meg mindennek elhordanak.
febr. 2. 16:11
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el és nem fog szídni senki.Hogy lehet valaki ilyen életképtelen 26 évesen?
febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Keveset keresek, anyukám még támogatja is ebben anya havi 400 órát dolgozik, igaz 48 évesen alig bír már menni, meg térde, háta, keze mindene fáj már.
febr. 2. 16:23
 16/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem, akkor is szeretem a gyerekemet, ha ott hagyja az egyetemet.


Talán anyád fél, hogy egyedül nem tudna megélni, ezért tűri el, hogy a nevelőapád ezt csinálja.

Gondolom gyerekkorodban is ilyen volt, anyád rosszul választott másodjára is pasit/férjet.


Te pedig sérültél ebben, ez látszik abból, hogy 26 évesen nem tudsz kiállni magadért, anyád meg fél egyedül, veled elmenni

Egy szerető anya ezt tenné.


Sajnos gyenge jellem lehet anyukád, ezt tőle örökölhetted.

febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Baszki legalabb kamuzni probalj mar meg hihetoen, te nyomorult... Anyukad havi 400 orat melozik, mi? Napi 13 ora, se hetvege, se unnep, semmi, mi? Gumicsovel vernek mert melo utan pihensz, te meg turod, aztan idejossz gyk-ra picsogni?


Pedig nincs is suliszunet...

febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
17, ezen a 400 órán én is dobtam egy hátast.
febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

"mert na valljuk be, egy szülő csak akkor szereti a gyerekét ,ha az gazdag és sikeres"


Á, gyakorlatlan troll vagy még. Ezt a hergelő dumát csak a 10. oldal tájékán kellett volna bevetni, így túl átlátszó a kamu, nem lesz 100 hozzászólás...

febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kamut.:)Tényleg megérdemelnél egy alapos verést.
febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!