Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá nevelőapám...

Hogy vegyem rá nevelőapám munkaidő után pihenhessek?

Figyelt kérdés
Felénk , ha valaki munkaidő után pihen arra nevelőapám már gumicsövekkel támadna. Én reggel 4kor kelltem, most végeztem a munkával és jó feldőlni az ágyra pihenni, eldőlni. Nevelőapám igazi régimódi és ő ezt nem engedi, mert aki munkaidő utan pihen azt meg kell támadni meg kell verni.
febr. 2. 14:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Lefexel és kész bezárod az ajtót. Gumicsővek ver? Vegyél tomfat és azzal üss vissza!

Költözz el!

ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Dugd el a gumicsöveket! Mindet.
ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyen esetről, igaz, az 1960-as években volt. Pék volt az illető, éjszaka dolgozott, aztán mire hazaért, az apja már a szekérrel várta a vasútállomás előtt, és mentek ki a földekre.
ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ja kb erre gondolok én is,csak nem a földekre mennek hanem mondjuk az állatokat kell ellátni a vagy a kertben dolgozni valamit.
ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!