Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnek ebben a helyzetben?

Mit tehetnek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyummal sajnos sosem volt a legjobb a kapcsolatom,anyagilag mindenben tàmogat,de az érzelmek terén egyàltalàn nem..

Folyamatosan beleszól az életembe,bàrmit,mondok neki kritizàl és beszól,folyamatosan sérteget.

Saját véleményem se lehet lassan,mert megsértődik ha nem értek egyet az ő véleményével,és eléggé úgy érzem hogy el vagyok nyomva.

Ha nem csinálok meg azonnal valamit amit kér akkor màr rögtön semmirekellő vagyok.

Ez főleg akkor szokott előfordulni ha rossz napja van,eléggé hangulatember,van hogy így a semmiből kezdd el beszólogatni,ok nélkül.

A màsik hogy borzasztóan homofób és rasszista, a legjobb fiú baràtom meleg,és egyszer àtjött,és utànna napokig hallgattam anyu bàntó beszólàsait,mert szerinte ez egy ,,betegsèg’’ ,és biztos nem nevelték jól,aztán nevetve megjegyezte hogy remelem én nem leszek leszbikus(meg sose volt barátom)

Apával hal istennek nagyon jó a kapcsolatom,de őt is elnyomja meg a két kisebb tesómat is,néha úgy érzem hogy kicsit elege van belőlünk.(pedig alaptalanul,jól tanulok,és itthon segítek a hàzimunkàban is.)

Azon is gondolkoztam màr hogy elköltözök csak sajnos anyagilag teljesen függök tőlük,hiàba vagyok jogilag felnőtt,(ebben az èvben érettsègizem).

Ràadàsul ez màra màr àllandósult napi szinten ez van,és már kb.megfojt ez a helyzet.

Ha tudnàtok valami jó tanàcsot adni azt megköszönnem.

18l



febr. 3. 23:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha készülsz továbbtanulni, akkor kollégium egy lehetőség.
febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem fogod tudni anyukadat megvaltoztatni. Egy beszelgetes vele talan valamit es atmenetileg segitene, de nagy a valoszinüsege, hogy veszekedesbe kerülne, mivel ö teged nem beszelgetöpartnerkent kezelne, hanem ugy erezne, hogy neki kell fölenyben lenni veled szemben. Ezert a beszelgetes helyett, ird le, es neki öszinten, minden harag es tamadas nelkül a gondolataidat ezzel kapcsolatban. Igy neki is van ideje nyugodtan többször is elolvasni azt, es elgondolkozni rajta.

Ha ez nem segit, probalj meg minel többet nem otthon lenni, amikor ö otthon van, es nem reagalni a negativ megjegyzeseire.

Sajnos ugy nez ki, hogy ö terrorizalni akar teged.

Mindenkeppen költözz el otthonrol minel hamarabb. Tehat kollegium, ahogy fennt irtak, vagy, ha dolgozol, egy lakast berelni vagy egyedül, vagy, ha anyagilag nem engedheted meg ezt magadnak, akkor egy vagy ket baratnövel együtt.

febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elso vagyok, amit a masodik leirt, ugyanezt gondolom.
febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Lehet ezek a sebek neki gyerekkorbol vannak es nem fog megvaltozni, nem azt mondom, hogy ne szeresd, de becsuld meg magadat azert.
febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!