Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnek ebben a helyzetbe...

Mit tehetnek ebben a helyzetben? Oltogatasokat nem kerek

Figyelt kérdés
Vagyok én 23 eves 3 eves gyerekkel és van az "élettartam" akivel 9 éve vagyunk együtt. Már jó ideje kihűlt a kapcsolat koztunk. ő többször is megcsalt évekig tartó kapcsolatai voltak alattam míg én a gyereket neveltem.olykor Napokra eltűnik.Nem dolgozik az anyja tartja el kb. Rosszul bánik velem megaláz folyamatosan tényleg csak a gyerek miatt vagyunk még együtt. De megismertem valakit akibe beleszerettem és félre léptem vele amit 9 év alatt sose tettem még. Vele boldog lehetnék ő is szeret engem. De ez az én elettarsam vmiert nem akarja h elhagyjam és ha mégis megtehetnem csakis a gyerek nélkül mehetnek el tőle. Bármire képes hangsúlyozom. Agresszív ember. Már sok minden megfordult a fejemben hogy a saját boldogsagomat előtérbe helyezve egyszerűen hagyjam itt őket? Vagy vigyem a gyermekünket ami ki tudja milyen következményekkel jár? Senkire nem számíthatok szüleimmel nem tartom a kapcsolatot. Ki mit gondol erről?
2017. okt. 27. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A gyereket semmi pénzért nem hagynám ott. Menj bíróságra, ha az új pasi vállalja a gyerek eltartását(gondolom neked nem volt munkahelyed még) akkor csak nyomós indokkal kerülhet az apához.
2017. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kapcsolat a gyereknek sem jó. Kevés, hogy a vérszerinti szülei vagytok. Ha otthagyod a gyereket milyen élete lenne egy agresszív ember mellett? Egyébként kicsi gyereket nem szoktak az apának ítélni így nincs is mitől tartanod. Fogd a gyereket és kezd új életet az új férfival. Ha az apa kardoskodik az új párodra gondolom számíthatsz. Ha nagyon félsz hívd fel a NANE-t bántalmazott nőkkel foglalkoznak. Hátha tudnak neked segíteni. Mert egyedül is jobb a gyerekkel eljönni mint ilyen kapcsolatban lenni.
2017. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Hülyeség volt a gyerekek miatt együtt maradni, egy életre megnyomoríthatja őket, ha ilyen családban nőnek fel. Viszont akkor is, ha otthagyod őket egy ilyen agresszív baromnak, gondolkozz már el basszus.

Ha kicsit is szereted szerencsétlen gyerekeket, akkor beadod a gyermekelhelyezési kérelmet és elköltözöl, ha zaklat, kérsz távolságtartásit, felkeresed a NANEt, bármi, de nem hagyod magad zsarolni és megfélelmíteni.

2017. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Keress ügyvédet, indítsd el a gyermekelhelyezést, hogy ne legyen joga az apának kedve szerint hozni-vinni a gyereket, és csak felügyelettel láthassa.

Egy dolog, hogy most egyelőre elvagy az új pasiddal. De bármi történhet. Expressz keress egy munkát, és állj a saját lábadra, mert ha az új kani kidob, akkor irány az utca.

2017. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

14 éves korodtól vagytok együtt?!?!?


"az én elettarsam vmiert nem akarja h elhagyjam"

Persze, hogy nem akarja, ingyencseléd vagy neki.


"ha mégis megtehetnem csakis a gyerek nélkül mehetnek el tőle"


Ezt nem ö dönti el, hanem a bíróság!!!!


A helyedben fognám a gyereket és mennék vele. De milyen anya lehetsz, ha képes lennél a gyerekedet otthagyni egy ilyen embernél, akivel te sem tudsz együttélni?!?!??!

2017. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lépj le a srácokkal és legyetek boldogok.Nem kell tökölni ezen semmit!

A pattogó rabszolgatartót pedig zaklatás esetén jelentsd fel vagy önvédelem címén fújd le gázsprayvel bármikor.


Esetleg bírósági úton még intézzél gyerekelhelyezési végzést, amit bizonyára meg is kapsz, illetve távoltartásit az agresszor ellen.

Happy end:)

2017. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!