Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálsz, ha hiányzik az...

Mit csinálsz, ha hiányzik az Anyukád, aki már nincsen veled?

Figyelt kérdés
Légyszi azok írják meg, akiknek már nem él Anyukájuk. Hogy mit csinálnak, ha hiányzik néha nagyon-nagyon.

febr. 9. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre jó válasz. Szomorkodok és vágyom rá hogy itt legyen, adjon újra tanácsokat, mosolyogva várjon... Közhely, tudom, de az idő neked dolgozik és hamarosan könnyebb lesz kicsit. Nekem még most is hiányzik, pedig már több mint 10 éve.... Fiú
febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, hogy mit csinálok, ha néha nagyon-nagyon hiányzik? Nem nagyon tudok mit csinálni, hiányolom, rá gondolok, hogy milyen volt, mikor még élt. Néha elszorul a szívem. Egy-egy könnycseppet elhullajtok még mindig. Idén júliusban lesz 3 éve, hogy eltávozott.
febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

12 éves voltam mikor meghalt apukám, 17 mikor anyukám. Most 35 vagyok. Szerintem sosem lesz könnyebb.

Ha nagyon rossz akkor kibőgöm magam.

febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El kell engedni, tereld el a figyelmedet, különben nem lépsz túl rajta.

Tudd, hogy büszkék rád, szeretnek és veled maradnak minden pillanatban, segítenek ha egy apró vagy nagyobb lépést teszel az életben. Részüket, magadban mindig tovább viszed és élj úgy ahogy szeretnél, légy boldog és sosem rántson vissza a múlt.

febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát semmit. Mit csináljak?
febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező! Őszinte részvétem hogy az édesanyád elhunyt és irigylem hogy az anyukád szeretett téged és te is őt, de számomra nagyon fura hogy egyes emberek szeretik az anyukáját.


Ezt azért mondom mert az én anyukám kiskoromban napi szinten lelkileg és fizikailag bántalmazott, emiatt egy olyan sebet hagyott a lelkemben hogy 28 éves létemre semmi önbizalmam nincs és gyakran vannak önértékelési gondjaim, emiatt sok munkahelyről rúgtak ki mert egyszerűen nem tudtam beilleszkedni sehova, mert egyszerűen nem merek megbízni az emberekben.


Emlékszem hogy kiskoromban mikor rossz jegyet hoztam haza, emiatt az “édesanyám” rendszeresen zárt ki a lakásból pizsamában még télen is. Emiatt másnap reggel több alkalommal megfáztam és 39 fokos lázaim lettek, de még így is beküldött az iskolába mert szerinte egy senkiházi vagyok és nem érdemlem meg hogy egy háziorvos megnézzem.


Miután az én édesanyám meghalt, semmi fájdalmat nem éreztem ami nagyon érdekes számomra. A macskám halála jobban megviselt engem mint az édesanyám halála.

febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!