Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi oka lehet annak , hogy egy...

Mi oka lehet annak , hogy egy felnőtt férfi az anyukája mellett alszik?

Figyelt kérdés

Mennyire beteges ez ?

Barátnőm mesélte, hogy a párja nem rég töltötte a 31.élétévét , ők lassan 3 éve vannak távkapcsolatban.

Ha a barátnőm lemegy a párjához akkor ők ketten együtt alszanak kint a nappaliban , de amúgy a férfi bemegy az anyukajahoz , mert 2 személyes az ágy .

Barátnőm azt mondta hogy már 1 éve sokat veszekszenek azon, hogy miért nem megy külön ágyra az anyjától, (hely lenne, pénz lenne megcsináltatni egy szobaban mert kulon szoba nincs ) de változás még nem történt.

Szeretnék neki érdemben valami hasznosat mondani, mert szerintem így csak elvesztegeti az életet egy olyan alakra, aki igazából nem akar tenni értük . Az anyukája depressziós, nem dolgozik, eléggé magához láncolja, manipulalja, mióta együtt vannak igazán közös programjuk se volt , mert az anyukája eljátsza a nagy beteget , hogy fáj a szíve meg ez az, és jót nem tud nekem mondani a kapcsolatukról.

De meglepődtem hogy vannak ilyen emberek. Találkoztam már én is

vele, és ezt nem gondoltam volna .


Kedves srácnak tűnik, és sokat megtesz az anyukájáért de úgy áll hozzá hogy felnevelte az anyukája és most nem dobhatja el azzal , hogy csak úgy ott hagyja és elköltözik vagy elmegy egy hétre és

addig senki nem törődik az anyjával. Mert a nő magát építette le, bezárkozott, sokáig csak ült otthon és mostmar csak döcögősen jár és alig tudja használni a testrészeit. A fia meg sajnálja és kiszolgálja és mellette van . Mindig. Mindenhol.


Milyen az anya az ilyen ? És milyen kötelék állhat köztük? A pasi feláldozza rá az életét. Szimpatikus és nem akarok neki se , se a barátnőmnek rosszat. De nem tudom az ilyenen érdemes e segíteni vagy hogy lehet , ha nem látja be hogy mi a helyes vagy a normális cselekedet.


febr. 29. 21:43
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
71%
Mind a 3an gázak, igen a baratnőd is aki azt hiszi ebböl lesz valami. Komolyan nem értem platinaf@rka van vagy mit tud a csávó?
márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
24%
Értelek, és igazad is lehet,lehetnek ilyenek is, de nem mindenki és azt nem mondanám, hogy kényelmes, és nem. Minden betegséget lehet megjátszani sem. Lehet az a kis süti, üdítő, cigaretta sokat jelent neki, mert nincs más kellemes a mindennapjaiban. Az idősek megszokták.
márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
72%
A betegség vagy annak felnagyítása, tettetése mindig kedvenc eszköze volt a manipulatív embereknek.
márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
33, nos ez így van, de nem foghatjuk rá senkire, ameddig nem bizonyított.
márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
35%
Anya fia szerelem.
márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgyis csak abban a szobában lenne hely plusz ágynak, mert nincs külön szoba, akkor mi értelme csináltatni egyet? Hogy foglalja a helyet?
márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
36.: Hacsak nem túl kicsi a szoba, természetes, hogy nem egymás mellett fekszenek. Ha már nem kisgyerek az illető, neki magának is az lesz az igénye, hogy minimum külön ágyban aludjon. Ez így természetes.
márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
74%
Aki a barátnőjével tud aludni a nappaliban, az egyedül is tudna. Anyuka olyankor elalszik egyedül, mindig el tudna.
márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

37# Nincs olyan kicsi szoba, mert akkor emeletes ágyat vennék, de itt van másik szoba.

Az együttalvás egy óvóhelyen rendben lenne, de máshol nehéz elképzelni.

márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%

38,de ha ott a barátnő, felfűti a nappalit, egyébként meg spórol, ha csak egy szobát fűt be, és nem többet. Így pocsékolás a nappalit is fűteni. Ezt az idősebbek természetesnek veszik, mert ebbe nőttek fel. Spórolnak. Ha gázzal fűt akkor azért mert drága ha még fával akkor még dolog is van vele, ergo nem mindegy.

Amúgy, én se hagynám az anyámat egy idegenért.

márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!