Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi oka lehet annak , hogy egy...

Mi oka lehet annak , hogy egy felnőtt férfi az anyukája mellett alszik?

Figyelt kérdés

Mennyire beteges ez ?

Barátnőm mesélte, hogy a párja nem rég töltötte a 31.élétévét , ők lassan 3 éve vannak távkapcsolatban.

Ha a barátnőm lemegy a párjához akkor ők ketten együtt alszanak kint a nappaliban , de amúgy a férfi bemegy az anyukajahoz , mert 2 személyes az ágy .

Barátnőm azt mondta hogy már 1 éve sokat veszekszenek azon, hogy miért nem megy külön ágyra az anyjától, (hely lenne, pénz lenne megcsináltatni egy szobaban mert kulon szoba nincs ) de változás még nem történt.

Szeretnék neki érdemben valami hasznosat mondani, mert szerintem így csak elvesztegeti az életet egy olyan alakra, aki igazából nem akar tenni értük . Az anyukája depressziós, nem dolgozik, eléggé magához láncolja, manipulalja, mióta együtt vannak igazán közös programjuk se volt , mert az anyukája eljátsza a nagy beteget , hogy fáj a szíve meg ez az, és jót nem tud nekem mondani a kapcsolatukról.

De meglepődtem hogy vannak ilyen emberek. Találkoztam már én is

vele, és ezt nem gondoltam volna .


Kedves srácnak tűnik, és sokat megtesz az anyukájáért de úgy áll hozzá hogy felnevelte az anyukája és most nem dobhatja el azzal , hogy csak úgy ott hagyja és elköltözik vagy elmegy egy hétre és

addig senki nem törődik az anyjával. Mert a nő magát építette le, bezárkozott, sokáig csak ült otthon és mostmar csak döcögősen jár és alig tudja használni a testrészeit. A fia meg sajnálja és kiszolgálja és mellette van . Mindig. Mindenhol.


Milyen az anya az ilyen ? És milyen kötelék állhat köztük? A pasi feláldozza rá az életét. Szimpatikus és nem akarok neki se , se a barátnőmnek rosszat. De nem tudom az ilyenen érdemes e segíteni vagy hogy lehet , ha nem látja be hogy mi a helyes vagy a normális cselekedet.


febr. 29. 21:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
40, szép is az, ne is hagyd! Mindenkinek jobb lesz így.
márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

40-es: Ha valaki egyedül él egy kétszobás lakásban, valóban okos dolog csak egy szobát fűteni télen. Viszont ha ketten élnek együtt és nem házasok vagy élettársak, hanem felnőtt gyerek a másik, akkor nem jó ez, mert privát szférára egy fiatal felnőttnek szüksége van. Jó esetben az anyának is. De egy szobában is általában van annyi hely, hogy legalább külön ágyakban aludhatnak. Ez itt egyértelműen egy kóros szimbiózis. Ha az anyának még van valami szorongásos zavara is, akkor se indokolt ez. Szedjen gyógyszert, de ne telepedjen a fiára. Szerintem nem zárható ki itt a vérfertőzés se. Ez gyakoribb, mint hinnénk. Ha egy elvált vagy özvegy anya egyedül marad a fiával, időnként ilyen irányt vehet a kapcsolatuk. Ez nagyon beteg, de sajnos előfordul. Én erre is gyanakodnék.

Néhány éve volt egy anyagyilkosság, ahol egy anyjával élő negyvenes férfi megölte az anyját, kiderült, vérfertőző viszonyban álltak. Ki tudja, hány ilyen van. Ez a téma eléggé tabusított, de pl. mostanában rengeteg pedofil eset derül ki, mert feloldódott az a tabu, hogy nem beszéltek róla. A vérfertőzés is ilyen téma, lehet, hogy pár évtized múlva már többen fognak erről beszélni és akkor fog kiderülni, milyen sok ilyen beteg eset van.

márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
82%

Mi van, ha nem az anya ragaszkodik a hálótárshoz, hanem a fia?

Az anya el van egyedül az ágyban, ha a fiánál barátnő van, de a fia mindig valamelyikkel együtt van az ágyban, egyedül soha.

A fiúnak lehet inkább problémája...

márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"3 éve vannak távkapcsolatban"

És ennyi idő alatt nem kerültek egymáshoz olyan közel egymáshoz, hogy erről beszélni tudjanak?

márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

44#

Dehogynem, már egy éve veszekszenek rajta, hogy miért nem megy külön ágyba.

márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ja, még csak egy éve? Lehet, hogy ez így örök kapcsolat lesz, csak boldog nem.
márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
82%

Baba korában anyuka altatta az ágyában, és azóta sem tud egyedül elaludni?

Még mindig jobb, mint a vérfertőzés meg a többi találgatás. Mert az igazi okát csak ők ketten tudják.

márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!